Mūsų istorija

1.Kinglaiky (Honkongas) Industrial Ltd "įkurta 2006 m. Honkonge

2.Guangzhou Kinglaiky Industrial Ltd įsteigta 2013 m. Žemyninėje Kinijoje


Mūsų gamykla

Guangžou Kinglaiky Industrial Ltd buvo įkurta 2006 m., Ir mes buvo skirta projektuoti ir gaminti aukštos kokybės verslo / madical / fashional dovanos. Dabar, kai mes naudojame odos gaminius ir turtingą tiekimą, dabar mes kurdami dovanų komplektą (užrašų knygelė / rašiklis / kortelių turėtojas / keyring / juvelyriniai dirbiniai ir tt). Mūsų klientai susiję su medicinos, telekomunikacijų, banko, mados, nekilnojamojo turto sritimi . Kaip GSK, SANOFI, Orange, Airtel, Ecobank, deimanto bankas, Mexx ir tt

Didelė galinė padėtis mums. Teikiame aukštos kokybės produktus ir paslaugas kiekvienam klientui. Mūsų tikslas. Mes stengiamės dirbti pagal mūsų misiją, nes esame profesionalūs ir aktyvūs. Mes turime savo ir stabilų f / Ty / bandymų kompaniją, kad atitiktų kliento reikalavimus. Nikelis nemokamas / be švino / PRO. 65 / AZO. Mes sukūrėme ISO9001 kokybės kontrolės sistemą ir išlaikėme tokią organizaciją kaip SGS / BV testavimo įmonė. Mes tikimės, kad mūsų produktų kokybė ir valdymas bus tobulinami aukštesniu lygmeniu.

Galiausiai mes norėtume išreikšti savo dėkingumą visiems klientams ir tikimės, kad "Kinglaiky Industrial Ltd" bus jūsų geriausias verslo partneris!

Mūsų gaminys

Notebook / Portfolio / Cardholder / Piniginė / Keychain / Corporate dovanų rinkinys

Produkto taikymas

Verslo renginys / Atitikmenų veikla / Biuro reikmenys ir kasdienio naudojimo paskirtis.

Mūsų sertifikatas

SGS įmonės ataskaitos / RoHs / BV testavimo ataskaita

Gamybos rinka

Europa / Afrika / Pietų Amerikos rinka