Mūsų istorija

1.Kinglaiky (Honkongas) Industrial Ltd, įkurta 2006 m. Honkonge

2. „Guangzhou Kinglaiky Industrial Ltd“ įsteigta 2013 m. Žemyninėje Kinijoje


Mūsų gamykla

Guangžou Kinglaiky Industrial Ltd buvo įsteigta 2006 m., Ir mes buvome skirti aukštos kokybės verslo / madiškų / fashionalių dovanų projektavimui ir gamybai. Naudodamiesi savo odos gaminių ir turtingo tiekimo pranašumais, dabar mes kuriame dovanų rinkinį (užrašų knygelę / rašiklį / kortelių laikiklį / raktų pakabuką / bižuteriją ir tt) ir savo klientus, susijusius su medicinos, telekomunikacijų, bankų, mados, nekilnojamojo turto sritimi. . Kaip GSK, SANOFI, Orange, Airtel, Ecobank, deimantų bankas, Mexx ir kt.

Aukštos kokybės pozicionavimas mums. Mūsų tikslas yra aukštos kokybės produktų ir paslaugų teikimas kiekvienam klientui. Mes sunkiai dirbame, remdamiesi savo misija, nes esame profesionalūs ir aktyvūs. Mes turime savo ir stabilią „Ty / testavimo įmonę“, kad atitiktume kliento reikalavimus. Be nikelio / be švino / PRO. 65 / AZO. Mes sukūrėme ISO9001 kokybės kontrolės sistemą ir išlaikėme egzaminą susijusiose organizacijose, tokiose kaip SGS / BV testavimo įmonė. Esame įsitikinę, kad mūsų produktų kokybė ir valdymas bus pagerintas aukštesniu lygiu.

Galiausiai norime padėkoti visiems klientams ir tikimės, kad „Kinglaiky Industrial Ltd“ bus geriausias jūsų verslo partneris!

Mūsų produktas

Nešiojamasis kompiuteris / Portfelis / Kortelės turėtojas / Piniginė / Raktų pakabukas / Firminių dovanų rinkinys

Produkto taikymas

Verslo renginys / Rungtynių veikla / Biuro reikmenys ir kasdienis vartojimas.

Mūsų pažymėjimas

SGS bendrovės ataskaitos / RoHs / BV testavimo ataskaita

Gamybos rinka

Europa / Afrika / Pietų Amerikos rinka