30ml vienkartinis rankų skysto muilo gelis

30ml vienkartinis rankinio skysto muilo gelis Tai reiškia, kad ramybė ir ypač patogu jums ir jūsų šeimai, kur bebūtumėte! [Saugi formulė] - Švelnus ir nedirginantis, nekenkia odai, turi vandenį sulaikančią ir drėkinančią funkciją, palieka rankas švelnias ir gaivias.
Pokalbis dabar

Informacija apie

30ml vienkartinis rankų skysto muilo gelis

  • Tai reiškia absoliučią ramybę ir nepaprastą patogumą jums ir jūsų šeimai, kad ir kur eitumėte!

  • [Saugi formulė] - Švelnus ir nedirginantis, nekenkia odai, turi vandenį sulaikančią ir drėkinančią funkciją, palieka rankas švelnias ir atgaivintas. Paviršius viso naudojimo metu apsaugo jus nuo kenksmingo

  • [WATER FREE] - Naudodami šį neplaunamą rankomis skalbiamą muilą, jums niekaip nereikia plauti rankų, o jūs galite jį naudoti keliaudami! Dar geriau, tai nepaliks lipnaus ar lipnaus likučio

  • [Švarus 99% TIESIOGINIO PADĖTIES] - Šis rankų muilas yra puikus sprendimas rankų higienai namuose, biure, medicinos įstaigose ar keliaujant. Tai sustabdo nešvarių daiktų perėjimą ir valo jūsų odą.

  • [NURODYMAI] - Paimkite reikiamą kiekį (2–3 ml) produkto, kad sudrėkintumėte rankas, ir 15 sekundžių trinkite, kol skystis uždengs rankas, palaukite, kol nudžius, ir neplaukite vandeniu.

30ml Disposable Hand Liquid Soap Gel (13)30ml Disposable Hand Liquid Soap Gel (10)50ml Portable Hand Wash Sanitiser (8)50ml Portable Hand Wash Sanitiser (13)30ml Disposable Hand Liquid Soap Gel (11)

30ml Disposable Hand Liquid Soap Gel (1)30ml Disposable Hand Liquid Soap Gel (2)30ml Disposable Hand Liquid Soap Gel (3)50ml Portable Hand Wash Sanitiser (17)

Tyrimo