7 vnt nagų kirpimo rinkinio pedikiūro rinkinys

Aukštos kokybės 7 vnt nagų kirpimo rinkinio pedikiūro rinkinys: visi įrankiai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir daugelį metų gali būti naudojami kaip naujai įsigyti. Nešiojamas ir patogus: mažas ir lengvas, jį galite pasiimti bet kur, puikiai tiks kelionėms ir kasdieniam gyvenimui. Puikus PU dėklas: Nagų komplektas yra su ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

7 vnt nagų kirpimo rinkinio pedikiūro rinkinys

  • Aukšta kokybė: Visi įrankiai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir daugelį metų gali būti naudojami kaip naujai įsigyti.

  • Nešiojamas ir patogus: mažas ir lengvas, jį galite pasiimti bet kur, puikiai tiks kelionėms ir kasdieniam gyvenimui.

  • Puikus PU dėklas: nagų komplektas pateikiamas su nešiojamu sintetinės odos dėklu, kurį lengvai atidarote mygtuko paspaudimu.

  • Daugiafunkcinis: 7 iš 1 groomic kit, gali būti naudojamas manikiūruoti, pedikiūruoti, antakių formavimui, šveitimui ir kt.

  • Ideali dovana: puiki kalėdinė dovana vyrams, moterims, pagyvenusiems žmonėms ir vaikams, nustebinkite savo šeimą ir savo draugą.

7 Pcs Nail Clipper Kit Pedicure Set (6)7 Pcs Nail Clipper Kit Pedicure Set (7)7 Pcs Nail Clipper Kit Pedicure Set (8)7 Pcs Nail Clipper Kit Pedicure Set (1)

Hot Tags: 7 vnt. Nagų kirpimo rinkinio pedikiūro rinkinys, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, individualus, reklaminis, parduodamas

Tyrimo

You Might Also Like