Individualizuotos Mens šilko kaklaraiščiai su siuvinėjimo logotipu

Funkcija: 1. Mes sutelkti dėmesį į kaklaraištis 10 metų, geros kokybės interlining daro mūsų ryšius sunkus svoris ir elastingumas, kurie yra lengvai suprojektuoti puikus mazgas. Tinka daugeliu atvejų: verslas, vakarėlis, pažintys ir kt. 2.The kaklaraištis yra dalis mūsų geriausiai parduodama kaklaraiščių linija. Šis šilko kaklaraištis su unikaliu formos dizainu gali išprovokuoti neįprastą. 3. Minkšta ir gera tekstūra, patogi dėvėti ir paliesti, tai yra privalomas priedas bet kokiems sėkmingiems vyrams. Pagaminta iš didelės medžiagos, ji gali būti naudojama ilgą laiką.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individualizuotos Mens šilko kaklaraiščiai su siuvinėjimo logotipu

1. Ilgis: 150 cm

2. Medžiaga: Teryleno šilkas

3.Logo: siuvinėjimas

4.Pavyzdžių laikas: 7 dienos

5.Produkcijos laikas: 15 ~ 20dienos

6.Payment term: T / T 30% išankstinio indėlio, 70% likutis sumokėtas anksčiau

siunta.

Funkcija:

    1. Mes sutelkiame dėmesį į kaklaraiščius 10 metų, kokybiški tarpiniai siūlai daro mūsų ryšius didelio svorio ir elastingumo, kurie yra lengvai suprojektuoti geriausiu mazgu. Tinka daugeliu atvejų: verslas, vakarėlis, pažintys ir kt.

2.The kaklaraištis yra dalis mūsų geriausiai parduodama kaklaraiščių linija. Šis šilko kaklaraištis su unikaliu formos dizainu gali išprovokuoti neįprastą.

3. Minkšta ir gera tekstūra, patogi dėvėti ir paliesti, tai yra privalomas priedas bet kokiems sėkmingiems vyrams. Pagaminta iš didelės medžiagos, ji gali būti naudojama ilgą laiką.XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Tyrimo