Spaudiniai vakarėliai akiniai nuo saulės su logotipu

1.plastikinis rėmas 2.plastikinis lęšis 3.Nonpolarizuotas 4.Lens plotis: 60 milimetrų 5.MATERIAL - Spalvoti tonuoti lęšiai suporuoti su sunkiu, tvirtu rėmu ilgam naudojimui! Plastikiniai lęšiai: UV400 apsaugos lęšiai.Frame: pagamintas iš aukštos kokybiška plastikinė medžiaga. 6. Daugybė spalvų yra prieinamos - šis įdomus retro stilius ateina įvairiomis spalvomis. Pridėkite šiek tiek drąsos savo aprangai su šiais šunų pora! Madingas naujoviškas stilius, tinka bet kokiam veidui, parodyti savo unikalumą ir madą. 7. SUDĖTIS - Tinka parodoms / rungtynėms / klubų / alų reklaminėms dovanoms. Mes tiekiame dėžutės pakuotes, jei prašome.
Pokalbis dabar

Informacija apieSpausdintos vakarėliai akiniai nuo saulės su logotipu

1. Spec: pritaikyta

2. Medžiaga : kompiuteris

3. Svoris: 30g 79 * 24 * 42cm / 500pcs / 16kg

4.Logo: Šilkografija

5.Produkcijos laikas: 25 ~ 30dienos

6.MOQ: 600set

7.Pagalbos terminas: T / T 30% depozitas iš anksto, 70% likutis sumokėtas prieš išsiuntimą.


Funkcija:

1. plastikinis rėmas

2.plastikinis lęšis

3.Nonpolarizuota

4.Lens plotis: 60 milimetrų

5.MATERIAL - Spalvoti tonuoti lęšiai suporuoti su sunkiu, tvirtu rėmu ilgam naudojimui! Plastikiniai lęšiai: UV400 apsaugos lęšiai.Frame: pagamintas iš aukštos kokybės plastiko.

6. Daugybė spalvų yra prieinamos - šis įdomus retro stilius ateina įvairiomis spalvomis. Pridėkite šiek tiek drąsos savo aprangai su šiais šunų pora! Madingas naujoviškas stilius, tinka bet kokiam veidui, parodyti savo unikalumą ir madą.

7. SUDĖTIS - Tinka parodoms / rungtynėms / klubų / alų reklaminėms dovanoms. Mes tiekiame dėžutės pakuotes, jei prašome.akiniai nuo saulės logo.jpg

atspausdinti sunglasses.jpg

TIM 截图 20171124114406.jpg
Tyrimo