Reguliuojama saulės skydelis nuo saulės

Reguliuojamas dydis UV apsauginių skydelių šiaudinė saulės kepurė. Reguliuojamas dydis: Skrydžio nuo saulės skydelis tinka galvos apimčiai 52–58 cm. Galite naudoti vidinį „Velcro“, norėdami pritaikyti tinkamesnį dydį. Didelis kraštas: Saulės skydelio skrybėlės kraštas yra platus, kad apsaugotumėte veidą ir kaklą nuo saulės žalos. Anksčiau ir geriau jūs ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Reguliuojama saulės skydelis nuo saulės

  • Reguliuojamas dydis: Skrydžio nuo saulės skydelis tinka galvos apimčiai 52–58 cm. Galite naudoti vidinį „Velcro“, norėdami pritaikyti tinkamesnį dydį.

  • Didelis kraštas: Saulės skydelio skrybėlės kraštas yra platus, kad apsaugotumėte veidą ir kaklą nuo saulės žalos. Kuo anksčiau ir geriau pradėsite saugoti savo odą, tuo mažiau mokėsite už tai vyresni. Saulėkaitis padės jums pasikeisti

  • popieriniai šiaudai

  • Patogus naudojimas: Mūsų vasarinė šiaudinė skrybėlė yra perlenkiama, ją lengva supakuoti į paplūdimio rankinę ar lagaminą.

  • Dizainas: Ši stilinga atvira viršutine platforma pasiūta skrybėlė leidžia pasirinkti įvairius plaukų stilius, pavyzdžiui, arklio uodegą. Karštą vasarą atviros viršutinės dalies dizainas labiau kvėpuoja nei įprastos skrybėlės. Jaukus užkulisinis lankas daro jus patraukliu minioje.

  • Malonios progos: Puikiai tinka naudoti kiekvieną dieną, pavyzdžiui, vaikščiojant su šunimis, pasivaikščiojant, išvykstant į žygį, stovyklaujant, sodo darbe.

Reguliuojama saulės skydelis su saulės skydeliu (10)Reguliuojama saulės skydelis su saulės skydeliu (8)Reguliuojama saulės skydelis su saulės skydeliu (2)Reguliuojama saulės skydelis su saulės skydeliu (3)Reguliuojama saulės skydelis su saulės skydeliu (4)Reguliuojama saulės skydelis su saulės skydeliu (5)

Tyrimo