Kaip atskirti dermą nuo dirbtinės odos

- May 21, 2018-

1.KAI DIDĖTINA VISOS ODA?

Dermis pagamintas iš gyvūnų odos ir konceptualiai yra susijęs su žmogaus sukurta oda, pagaminta iš cheminių pluoštų medžiagų. Rinkoje tikroji oda padalinta į pirmąją, antrojo sluoksnio odą ir sintetinę odą. Trijų rūšių odos kaina nuosekliai mažėja.


2. KAIP DISTINTI?

Socialinių mokslų ir technologijų vystymuisi dirbtinės odos technologijos taip pat tapo brandesnės, o produktų kokybė labai pagerėjo. Visų pirma, dirbtinės odos požiūriu tai gali būti paini, ir ji yra panaši į natūralią odą daugeliu aspektų, tokių kaip kvėpavimas, lankstumas, lytėjimas ir išvaizda. Kaina yra daug mažesnė nei natūralios odos kaina. Todėl, siekiant pagerinti mūsų gebėjimą diskriminuoti, dabar pateikiame keletą paprastų ir tiesioginių nuorodų.


1) Matydamas

Odinis paviršius turi aiškesnes poras ir raštus. Geltona oda turi gerai subalansuotą puikų porą. Jakio oda yra šiurkščiavilnių ir spragų porų. Ožkos odai yra žvynuotos poros. Ant odos paviršiaus nėra porų, o tai yra svarbi funkcija nustatyti tikrąją ir klaidingą odą. Skirtumas tarp pirmojo karvės odos ir dermos sluoksnio.


2) Sniffing

Visa oda turi odos kvapą; o oda turi stiprų dirginantį plastikinį kvapą.


3) Šviesa

Iš odos ir dirbtinės odos užpakalinėje pusėje plinta šiek tiek ląstelienos. Kai užsidega šviesa, aštrus kvapas pagamintas iš dirbtinės odos. Kampas degina ir skonis, bet ne plaukų kvapas.


4) Palieskite

Dermos paviršius turi gerą vandens absorbciją, tuo tarpu netikra oda, kita vertus, turi geresnį atsparumą vandeniui. Pirštai gali būti naudojami norint pasiimti tam tikrą vandenį, nuvalyti ant drabužio paviršiaus, stebėti jo absorbciją vandenyje, pvz., Gerą vandens absorbciją, dermą, prasta vandens absorbciją ar vandens absorbciją, daugumą suklastotų odos.


3.FIND odos iš KINGLAIKY LTD.,

Kinglaiky Ltd, turinti didelę patirtį odos gaminių gamyboje, turime didelę rinką Europoje, Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Mūsų odos gaminiai yra karvės odos ir krokodilo odos. Krokodilinė oda yra tokia kaip krokodilo odos moteliai. Dauguma klientų pasirinks Buvęs, nes pastarąjį reikia pritaikyti, kaina bus brangesnė. Kai klientas sumokės 30% indėlių T / T, mes pirmą kartą surengsime gamybą, palaikysime ryšį su klientais. Mes atidžiai patikrinsime produktus, siekdami užtikrinti, kad gaminiai būtų nepažeisti prieš išsiunčiant, ir išsiųsti klientams pohotos iš masinė produkcija "WhatsApp". Po pristatymo prekių mes stebėsime prekių kokybę, įsitikinkite, kad klientai yra patenkinti mūsų aukštos kokybės ir geru aptarnavimu. Tikimės, kad "Kinglaiky Industrial Ltd" bus jūsų geriausias verslo partneris!

Toliau pateikiamas mūsų pavyzdinių produktų pavyzdžių sąrašas. Mes tikimės jūsų užklausos.

Slim RFID Credit Card Holder Smart Wallet.pngRFID Gift Card Holder Protector Leather Card Smart Wallet.pngAutomatic Pop-up Bank Credit Card Holder Case.png2018 New Gift Set Idea with Notebook Pen for Customers.png

High Class Corporate Gifts Leather Card Holder in Business Special Gift Set.png