Dovanų pramonės plėtros

- Oct 20, 2017-

Dovanų duoti is emocinės investicijos natūra, ji gali sutrumpinti emocinį atstumą tarp žmonių, palengvinti žmonių yra ryšių, komunikacijos, sutarimo, ir sukurti geras verslo galimybę. Abipusiškumo yra apie amžiną etiketas visais laikais ir visose šalyse, su laiku, dovanos būtų suteikta daugiau emocinių veiksnių.

Nuo seniausių laikų, Kinija buvo didelis gamintojų bei vartotojų dovanų. Nes reformos ir atverti, dovanos pradėjo žudyti į tarptautinę rinką, didelio masto "made in China". Nes reformos ir atverti, dėka Kinijos pigios darbo jėgos, Kinijos dovanų pramonė taip pat atliko užduotį gamybos dovanos visam pasauliui. Remiantis statistiniais duomenimis, užsienio šalyse pagrindinės dovanų šalys turi 70 – 80 % dovana iš Kinijos.

E. prekybos plėtra, prekyba internetu dovanų pramonės Kinijoje taip pat greitai išaugo. Duomenys rodo, kad 2010 m. pardavimo internetu dovanų bendrovė sudarė 55 milijardą 200 milijonų juanių, iš kurių 6 % atėjo iš pardavimo internetu, paprastai didėja, palyginti su 2009.

Su finansų krize, dovanų pramonės palaipsniui pasikeitė nuo siauras veiklos suderinimo stoka ir abipusiu nuoširdžiu alkūnės valstybė, eiti skyriaus darbo specializacija, vertikaliosios ir horizontaliosios integracijos keliu, ir nuolat atverti išsamias ir įvairi rinkodaros kanalus, atnaujinti prekybos idėja. Tradicinis didmeninė, agentų reikia toliau puikiai ir mokslo, integruotos rinkodaros ir kitų pramonės šakų kartu, kiek įmanoma, gamybos įmonės, tiekėjas privalumas kartu, rinkos dalis per daug rinkodaros televizija užima. Tai taip pat palaipsniui padaryti šių paslaugų vietoje, aukšto lygio aptarnavimas, profesionalus, stiprus dovanų bendrovių pabrėžė.

Dovanų tiekėjas aplink paklausą rinkoje, produkto (tarpininkavimo veikla yra "paslauga") patekti į rinką siekiant jo komercinę vertę, neturi rinkos, įmonė neturi jokio pagrindo nėra, todėl rinka susijusios informacijos, susijusios su įmonės išgyvenimo. Naudojant informacines technologijas ir sukurti glaudžius ryšius su platintojams, mažmenininkams ir net galutiniams vartotojams sutrumpinti atstumą tarp gamybos ir pardavimų, greitai užfiksuoti rinkos paklausos pokyčiai. Naujus santykius tarp įmonės ir informacinių technologijų rinką yra naują sritį ir pagreitinti dovanų pramonės plėtrą.