Dovanų porceliano dėkingi žinios

- Oct 20, 2017-

Keturi pagrindiniai reikalavimai, senovės keramikos identifikavimas, būtent: atskirti autentiškumą ir sutrumpintą laiką, Dingo burną, vertinimo vertę, o tai yra turinio identifikavimas. Remiantis senovės keramikos tyrimų duomenimis, kai kurios Xiangyanchengxi bendruomenės identifikavimo nuostatos yra kelios, išsamesnis atitinkamų klausimų aprašymas.

1, išskirti tiesą nuo melagingos

Čia mes galime pagerinti autentiškumo autentiškumą palyginus tikrų ir melagingų prekių, melagingų prekių, melagingų technikų ir pan. Išskirti autentiškumą, tik žinoti tikro pobūdžio akivaizdžiai nepakanka, taip pat reikia žinoti taisykles, suklastotų prekių savybes, atskirti teisingą ir netinkamą, ar vadinamasis priešas gali būti pergalingas.

Bendros senovinės keramikos veislės. Kaip žinoma visiems, antikvariniai keramikos atsiradimas visuomenėje yra dviejų priežasčių: senovės kiniškojo porceliano keramikos ir porceliano dirbiniai:

Pirma, kai kurios senovės keramikos meilė, nes realus dalykas yra pernelyg mažas arba sunku nukopijuoti, daugiausia dėl feodalinių imperatorių. Kadangi imperatorius Yong Zheng mėgsta Porceliano dvasios dinastijos kiemus, rūmų kolekcija neatitinka būtinybės žaisti, dažnai jų rūmai dainų dinastijos porcelianinės krosnies gamykloje daro tikrą imitaciją. Ši situacija buvo praeityje, tačiau kiek imitacija, imitacijos produktų kokybė skiriasi.

Du, tik pelnui. Kadangi juaniai ir Ming dinastija, kurie šiuolaikiniais laikais, daugelis gerų senųjų porceliano krosnių, sąmoningai nesuteikė jokių sąnaudų. Tikrosios prekės kaina yra didelė, o tiekimas trūksta. Taigi geri kai kurie veiksmai yra nustatyti pagrindinei kopijavimo kopijai arba savaime imitacijai.

Matrica nėra per sunki ar pernelyg lengva, nes imitacijos skiriasi nuo tikrosios medžiagos ir negali būti tos pačios. Šiuolaikinė suklastota senovės keramika, padirbtų objektų analizė, vaisiaus glazūros kompozicija, kompozicijos ir tt naujausios technologinės priemonės, modeliavimas - senovės krosnies atmosfera, senovės krosnyje imituojamos senovinės ir glazūros, išvaizda yra tikra , nėra lengva atskirti identifikavimo autentiškumą, bet gali būti ir kitų tikrųjų ir suklastotų prekių aspektų, daugiausia atspindi socialinius ir kultūrinius veiksnius skirtingo amžiaus žmonėms dėl artefaktų.

Padangos kokybė, bendras mažas emalio. Dirbtiniai dirbiniai, kai socialinis produktyvumas, gamybos būdai ir tt, nei imitacija, yra gamybos pažanga, o klastotojai taip pat baiminasi, kad nėra gerai, nėra gerai, kai vaisiaus glazūros perdirbimas, siekiant visiškai išnaudoti gamybos technologijos sąlygas šiuolaikinis, jis dažnai yra geras laipsnis ifheavier.

Forma prarado senovinį stilių. Tai yra pats svarbiausias dalykas. Kaip visi žino, įvairiais laikais skirtingos socialinės filosofijos, estetikos, mokslo ir technologijų bei kitų socialinių ir kultūrinių skirtumų žmonės yra didžiuliai, jie negali sutapti, tiesa sako senovės graikų filosofas; žmonės negali patekti į tą pačią upę. Todėl antikvariniai darbai neatsižvelgiant į tai, kaip kruopščiai išmėginti imitacinį objektą, imituojant senovės modeliavimo ypatybes, vis tiek neišvengiamai turi pastatyti kartų skiriamojo ženklo imitaciją, palikti pėdsakus. Tai atrodo šiek tiek paslaptingas, pasilikę už mus, pateikiami keletas neapibrėžto identifikavimo pavyzdžių.

Pagrindinės linijos yra standžios. Tai taip pat yra suklastotų prekių identifikavimas į laimę. Kadangi imitacija yra imitacija & &, bet kokia meistriška produkcija, o tai reiškia, kad Lambon gamyba, Lambon apribojimai, negali, tik skirta & yihuhuapiao. Ir akivaizdu, kad skirtingų imitacijų dalių kontūrai yra kruopščiai išversti, jie turi pasirodyti standūs ir nelanksti, kur kas mažesni už sklandų ir natūralų tikrovės pobūdį. Tai yra visų imitacijų bendras pobūdis, ir tai yra imitacijos prigimtis, būdinga ir neįveikiama.

Negalite sklandžiai jaustis po naudojimo. Dauguma tikros keramikos buvo naudojamos ilgą laiką, o visi laikrodžiai yra natūralūs, ne per stiprūs, ne per silpni ir vidutiniškai sklandūs. (išskyrus: Qing dinastijos Qing dinastijos rūmų dinastijos rūmų kasdieninėje bibliotekoje kiekvienais metais į sandėlį saugomi dideli porcelianinės krosnies šaudmenys į rūmus niekada nebuvo naudojami, prekės ir biblioteka, nors kai kurie taip pat turi istoriją beveik tris šimtus metų, bet nenaudojant savybių, yra naujas ir senas & įrenginys.) Netikro antikvarinio porceliano gamyba - laikas yra ilgas, be to, mažai žinoma, neapdorota, senovės porceliano sklandumas. Kai kurie netikri antikvariniai porcelianai, nepaisant senų žmonių (kaip mūsų senus būdus išsamiau kalbėti toliau), bet senas jausmas sklandus ir ne per natūralus, dirbtinai sukurtas riešo pėdsakus.

Pirmiau minėtų imitacijų charakteristikos greičiausiai nebus aiškiai parodytos konkrečiame objekte tuo pačiu metu. Tačiau tol, kol žinome šią tiesą, mes galime jį atidžiai pažvelgti ir suvokti du taškus tuo pačiu metu ir bus pasiektas proveresas, kurį galima atlikti sklandžiai.