Kaip gaminti individualizuotas reklamines dovanas

- Apr 02, 2018-

1) siuvinėjimas

Siuvinėjimas yra taikomas audinio daiktams, pvz., Pagrindo dangteliui / marškinėliai / apyrankėms / sportiniams rankšluosčiams / pliušiniams žaislams. Ir siuvinėjimui taip pat yra ilgo laiko spalvų palaikymas, o jo išvaizda yra kokybiškos.
Mezgimas paprastai išeina iš drabužio, kuriuo jis taikomas, gyvenimo.
"Kinglaiky Industrial" Ltd turi gerą individualių dovanų patirtį ir padarė sudėtingiausius logotipus, įskaitant Adelaidės Grand Prix!

2) lazeriu

"Laser" - tai greitesnis ir ekonomiškas prekės ženklinimo būdas. Mes patarsime geriausią būdą, kaip supakuoti savo verslo dovanos. Logo sėkmingai Vienas būdas yra naudojant lazerinę graviūrą. Tai yra nuolatinis ir elegantiškas būdas papuošti metalą ir kai kuriuos plastikinius daiktus ar medines medžiagas. Pavyzdžiui, vykdomasis rašiklis / "keychain" / "Key USB / water bottle" / "namecard holderetc".


3) Šilkografija

Ekrano spausdinimas gali gerai parodyti visą logotipo "pantone" spalvą, bet tai kainuoja daugiau darbo krūvio ir nuostolių. Ir jis turi spalvų išblukimo problemą, jei ji be specialaus proceso. Mes sutelkiame dėmesį į tai, kad būtų sukurtas geriausias rezultatas, nesvarbu, koks apdailos metodas yra naudojamas .
Dėl vienintelės priežasties mes pateikiame šią informaciją, kad mūsų klientai suprastų šį procesą. Mes jums patarsime, kaip padaryti gražų spausdinimą ant savo daiktų.

Sveiki atvykę, susisiekite su mumis adresu sales2005@kinglaikygift.com