Naujoji kamštienos medžiaga iš Guangzhou Kinglaiky Ltd.,

- May 11, 2018-

KAS YRA CORK?

Korkas rašė įrašus pavasarį ir rudenį bei kariuomenės laikotarpį. Korką sudaro negyvos ląstelės, kurios kaupiasi ant kamštienos ąžuolo išorinio paviršiaus. Dėl savo korių struktūros, kamštis daugiausia yra tuščios vietos; jo tankis (svoris tūrio vienetui) yra vienas ketvirtadalis vandens. Tačiau, skirtingai nuo korio, kamštiena susideda iš netaisyklingos formos ir išdėstytų ląstelių, kurių vidutinis skaičius yra 14. Su 625 milijonais šių tuščių ląstelių viename kubiniame colyje (40 milijonų kubinių centimetrų), kamštiena yra kaip ir daugelis mikroskopinių burbulų įvyniojimo sluoksnių, todėl tai yra veiksminga amortizacinė medžiaga.


KAIP RINKODAMAS KURSAS?

Kamštienos ąžuolai derinami kas devynerius metus, korkas yra surenkamas rankomis pavasarį ir vasaros mėnesius, nes šiuo laikotarpiu kukmedžio medžiai patiria sparčiausiai augimą.


KAS YRA KORPUSO CHARAKTERISTIKA?

Kamštis yra itin unikali medžiaga, pirmiausia dėl savo neprilygstamos korinio struktūros. Dėl mažų oro užpildytų ląstelių kišenių, kamštiena yra lengvas, mažo tankio medžiaga, kuri turi neįtikėtiną plūdrumą, kamštis nepatraukia nei dulkių, nei drėgmės, ir priešinasi tiek puvimui, tiek vabzdžiams. Labai atsparus dėvėjimui, jis yra naudojamas deimantų poliravimui.


Ką galėtume daryti su kortele?

Guangžou Kinglaiky Ltd, turinti daugiau nei 12 metų istoriją, kuria naujų produktų, kurie yra pagaminti iš kamštienos medžiagos kaip Notepad / portfelis / Kortelių turėtojas / Piniginė / USB su Keychain / kosmetikos veidrodis / Įmonių dovanų serijos.

Ši medžiaga yra natūrali ir ekologiška. Jos paviršius yra labai malonus ir blizgus. Mes užtikriname, kad šie produktai atitiks jūsų reikalavimus.