raštinės reikmenų priežiūra

- Oct 20, 2017-

Gelio rašiklis

Neutralus švirkštiklyje yra organinis tirpiklis, jo klampumas yra mažesnis nei aliejaus pagrindo rašalas, storesnis nei vandeninių dažų, kai raštu, rašalo per rašiklio galiukas, bus tirštu į skysto rašalo. Neutralus plunksna plunksna yra didžiausias privalumas kiekvienas lašas rašalu yra naudojami rašiklio galiukas, neišgaruos, nesandarus, kuris gali užtikrinti sklandų šilko sklandžiai rašyti prasme, rašalo srauto tolygų ir stabilų. Gelio rašiklis yra labai paprasta išsaugoti, kaip BŽŪP eilutėje paprastai įrašyti 2 metus ar taip nepaveiks raštu.

Korekcinis skystis

Negali būti pateikti į aukštos temperatūros, dedamas aukštos temperatūros aplinka leis cheminės sudėties keitimo, taisymo, pakeitimo poveikis bus dar blogiau; laikyti korekcija skysčių iki išlaikyti korekcinį skystį dedamas siekiant leisti metaliniai tušinukas pavasarį paprastai valstybės, kitos medžiagos, iš kosmoso maržų mažinimo, todėl kad, naudojami tik švelnus danga gali padaryti butelį per korekcija skysčių įprastiniam oro srautui išvengti liepsnos šaltinį, korekcijos sudedamosios dalys su metilo cikloheksano, daugiausia siekiant pagreitinti greitam džiovinimui, padidinti tepimo, padėti net tepinėlio, poveikį bet karščio ir atviros liepsnos turi deginimas kelia pavojų, todėl korekcinis skystis turėtumėte pabandyti išvengti liepsnos šaltinį.

Juosta yra saugomas nuo kambario temperatūros nuo 15 ° c -35 ℃, ir savarankiškai išsaugoti aukštos temperatūros ir drėgmės, temperatūros pokyčių, tiesioginių saulės spindulių; prieš naudojimą nuvalykite popieriaus likutinės drėgmės ir aliejaus, kitaip jis turės įtakos pastos poveikis; Naudojamas įterpti tvirtas, palyginti plonas popierius arba šiluma bus objekto; įrašyti nereikia saugoti sunkiųjų pagal medžiagos užkirsti kelią slėgio nuostoliai; proceso klijuoti nestabilumo ar lenkimo, prašome patikrinti burną su arba be kaltės ir įklijuokite jį į šiukšlių.

Plastilino

Išsaugoti geriausias laikas imtis šviežių maišelius į šaldytuvą. Taigi vienos ar dviejų savaičių nėra problema. Taip ilgai po iš esmės žaidimo purvinas, kad išmetė. Padaryti gerą darbą ir gražus modelis nėra pasiruošęs sunaikinti viską, kad išsaugoti, arba skiriamas už ilgą laiką lengvai išdžiūti. Galite taip pat įdėti į kiaušinių lukštais, taip, kad keletą dienų ir naktų, neatsižvelgiant į tai, ji vis dar tebėra nepaliestas (minkšta), kaip ir anksčiau.