Kas yra galvanizavimas

- Jun 01, 2018-

Kas yra galvanizavimas?

Galvanizavimas reiškia elektros srovės perdavimą per tirpalą, vadinamą elektrolitu. Tai daroma, panardinant į elektrolitą du gnybtus, vadinamus elektrodais, ir sujungiant juos su baterija ar kita maitinimo grandine. Elektrodai ir elektrolitas pagaminti iš kruopščiai parinktų elementų ar junginių. Kai elektra patenka per grandinę, kurią jie gamina, elektrolitas pasiskirsto ir kai kurie iš jo esančių metalų atomų yra viename elektrodų viršutiniame sluoksnyje, kuris tampa elektrolito. Tokiu būdu galima padengti visus metalus, įskaitant auksą, sidabrą, skardą, cinką, varį, kadmį, chromą, nikelį, platiną ir švą.


Kokios yra pelėsių dangos naudojimo privalumai?

Galvanizuojantis nikelis gali atlikti gerą vaidmenį horizontalioje atsparumo korozijai, atsparumo rūgštims ir šarmams, rūdžių prevencijos ir lengvo paviršiaus valymo, kad metalinės mechaninės formos dalys būtų patvaresnės. Pavyzdžiui, galvanizuojantis nikelio dengimas ir pakabinamas chromo dengimas taip pat gali atlikti tam tikrą dekoratyvinį vaidmenį. Šių mažų aparatūros produktų išvaizda yra blizgiausia ir ryškesnė. Būtent dėl to, kad yra daugybė privalumų, kad galvanizavimo pramonė galėtų būti amžinai ir elektrolitiniai gaminiai. Taip pat gali atlikti rūdžių vaidmenį.


Kokios yra pelėsių poliravimo padengimo privalumai?

Dažniausias yra kieto chromuoto plastiko formos, nes žaliavos yra ėsdinančios, ypač ABAS, elektrinė mediena, šios medžiagos yra stipresnės formų paviršiaus korozijos, gali būti paviršiaus paviršius, padengtas kieto chromo sluoksniu. pelėsis. Paviršius formuoja apsauginę plėvelę, net jei plastikinė medžiaga yra ėsdinanti, rūgšta ir šarminė, ir jis silpnina tik chromo sluoksnį ant formos paviršiaus, chromas laikomas sunkiuoju metalu, o chromas yra atsparesnis korozijai , chromas yra ne tik atsparus korozijai, bet ir gali atlikti rūdijimo ir atsparumo dilimui trintį, formos, kurios dažnai yra gana lengvai pašalinamos, kiekvienas pasirinks chromuotos, kad išspręstų anti-deflowering problemą.


Kokie produktai gali būti elektrolitiniai?

Tokie kaip ženkleliai, atraižų kojelės, raktų pakabukai, medaliai, butelių atidarytuvai gali būti elektrolitiniai. "Kinglaiky Ltd." turi daugiau nei 12 metų patirtį šioje srityje. Mes naudojame aukštos kokybės įrangą, geras mechanines savybes ir atsparumą dilimui, mažą lydymosi temperatūrą. Jei reikalauti daugiau informacijos, pls nedvejodami susisiekite su manimi.