Koks yra "LOGO" dovanų pasirinkimas? Kokios savybės? (A)

- Jun 19, 2018-

1.Silkgrafinis spausdinimas (spausdinimo antgalio tipas)

Ekrano spausdinimas priklauso trafaretinio spausdinimo būdui, kuris vadinamas keturiais spausdinimo būdais, taip pat paprasta spauda, įspaudas ir graviūrų spausdinimas. Trafaretinis spausdinimas apima trafaretinį spausdinimą, trafaretinį spausdinimą, purškimo spausdinimą ir ekrano spausdinimą. Šablono spausdinimo principas: spausdinimo plokštės (spausdinimo plokštės apertūra arba kita spausdinimo plokštelė gali būti naudojama spausdinti per angą) spausdinimo metu, rašalas perduodamas ant pagrindo (popierius, keramika, tt) per trafaretą per tam tikrą spaudimą. ), formuojant vaizdą ar tekstą.

Privalumas:

Plokščių gamyba yra patogu, kaina yra pigi, o partijos spausdinimą lengva valdyti. Tinka naudoti 1-4 skirtingų spalvų LOGO. Skaičius nėra didelis, o rašalas turi būti ypač stiprus. Tai neapsiriboja nešiklio tekstūra ir maža įspaudimo jėga. Jis stipriai atsparus šviesai ir nėra lengvai pakeičiamas. Su stipriu sukibimu, atspausdintas modelis yra trimatis.

Trūkumai:

Ekrano spausdinimas tinka tik vienai spalvai, paprastam perėjimo spalvui, spalvų gradiento efektui arba pernelyg turtingam modeliui negali būti spausdinamas ekranas.

Taikymo sritis:

Popierius, plastikas, medienos gaminiai, rankdarbiai, metalo dirbiniai, ženklai, trikotažas, audiniai, rankšluosčiai, marškiniai, odos gaminiai , elektroniniai gaminiai ir tt

2. Karštas štampavimas (taip pat vadinamas reljefu) paprastai vadinamas karštu štampu

Karšto štampavimas, paprastai vadinamas "karštu štampu", reiškia karšto štampavimo būdų naudojimą, kad įspaudžiotų knygų apvalkalų, ruonių, ruonių ir knygų viršelio pavadinimą ir antspaudą. Modelis.

Privalumas:

Šablonas yra aiškus, paviršius yra lygus ir švarus, linijos yra tiesios, gražios, spalvingos ir akį traukiančios, modernios; nusidėvėjimą, orą, daugybę spalvų ir modelių, bet taip pat galima pritaikyti pagal konkrečius reikalavimus.

Trūkumai:

Karšto įspaudimo trūkumas yra tas, kad tam tikrų modelių atveju karšto įspaudimo atveju reikalinga aukšta temperatūra ir aukštas slėgis ir net ilgą laiką esant aukštai temperatūrai ir aukštam slėgiui, vis dėlto tai gali sukelti tik nekompaktišką polimero pasislinkimą, tai nėra visiškai užpildykite antspaudo ertmę.

Taikymo sritis:

Karštas štampavimas paprastai naudojamas popieriuje, tekstilėje, odoje ir kitoje dovanų pakuotėje. Knygų viršelio štampavimas, dovanų dėžutės štampavimas, cigarečių, vyno, drabužių prekės ženklo ir dėžutės štampavimas, sveikinimo atvirukai, kvietimai, štampavimas štampu ir pan.

3. Šilumos perdavimas

Terminis perdavimas yra naujas spausdinimo procesas, kuris buvo įvestas iš užsienio daugiau nei 10 metų. Spausdinimo būdas yra padalintas į dvi dalis: spausdinimo spausdinimo plėvelių perkėlimas ir perkėlimo spausdinimas. Perkėlimo spausdinimo plėvelės spausdinimas naudojamas taškiniam spausdinimui (300 dpi skiriamoji geba). Paveikslas iš anksto atspausdintas ant filmo paviršiaus. Spausdintas modelis yra daug sluoksnių, spalvingas ir įvairus. , Mažas spalvų skirtumas, geras atkuriamumas, gali atitikti dizaino dizaino poveikį ir tinkamas masinei gamybai; Perdirbimas per šilumos perdavimo mašiną, kai apdorojama (šiluma ir slėgis). Perdirbkite švelnų paviršių ant gaminio perdavimo plėvelės. Paviršius, susidaręs rašalo sluoksnis ir produkto paviršius ištirpsta kaip vienas, gyvybiškai gražus, žymiai pagerina gaminio klasė.

Privalumas:

Tai ypač tinka gaminti nedidelę individualizuotų ir pritaikytų produktų įvairovę, taip pat spausdinti modelius, kuriuose yra spalvotų vaizdų ar nuotraukų. Jis gali būti naudojamas skaitmeniniams spausdintuvams su vienkartine spalvota spalva, savavališkai sudėtinga spalva ir pereinamojo spalvoto spausdinimo ant bet kokios santykinės plokščios medžiagos, tokios kaip oda, tekstilė, organinis stiklas, metalas, plastikas, kristalai, medienos gaminiai ir vario plokščių popierius . , turtingas lygis, mažas spalvų skirtumas ir kitos savybės. Idealiai tinka nuotraukų spausdinimui, kuriam reikia spalvų perėjimo.

Trūkumai:

Ne visi gaminiai gali naudoti šiluminio perkėlimo spausdinimo būdus, įskaitant gaminių šilumą, sklandumą ir kitus veiksnius. Reikia profesionalaus terminio pernešimo įrangos, keramikos, metalo ir kitų daiktų, reikalingas šilumos perdavimo sluoksnis ant paviršiaus.

Taikymo sritis:

Drabužiai , audinių maišeliai, skrybėlės, pagalvės, puodeliai, plytelės, laikrodžiai, pelių kilimėliai, padėkliukai, kabantys kalendoriai, medaliai, vimpliai ir kt.