Koks yra "LOGO" dovanų pasirinkimas? Kokios savybės? (C)

- Jun 21, 2018-

1.Keraminė kepimas

Puodeliai su geru popieriumi dedami į krosnį ir kaitinami aukštoje temperatūroje. Kepimo raktas yra temperatūra. Temperatūrą kontroliuoja gėlių popieriaus ir keramikos puodelio medžiaga. Tai reiškia, kad skirtingas spalvas reikia kepti skirtingomis temperatūromis, kad būtų galima pagaminti geresnius produktus. Jei temperatūra yra žemesnė už spalvą reikalaujamą temperatūrą, atspausdintas raštas nėra blizgus ir spalva nėra šviesi. Jei temperatūra yra aukštesnė už spalvą reikalaujamą temperatūrą, išspausdintas modelis bus lengvesnis arba baltesnis, net jei jis nebus atspausdintas. Tačiau keraminių puodelių medžiaga taip pat turi įtakos kepimo temperatūrai, nes kepimo temperatūra yra pakankamai didelė, kad stiklinė ant keramikos puodelio pradėtų tirpti. Tuo metu keraminis tonikas ant gėlių popieriaus prasiskverbs į glazūrą ir palaukite, kol po to, kai produktas atvės, spalva ir keraminė puodelė tampa viena, todėl keraminių puodelių paskirtis neišnyks. Stiprios spalvos, ryškios spalvos, turtingos trimačiai, gali pasiekti meno efektą rankomis. Glazūruoti pigmentai yra netoksiški ir nekenksmingi. Tokio tipo keraminiai pigmentai gali būti perpjaustomi, o skirtingų savybių pigmentai gali būti tik perpranuoti, kitaip jie pasikeis nuo spalvos esant aukštai temperatūrai.

2.Sublimacija

Sublimacija daugiausia yra kaitinant pigmento molekules į terpę.

Privalumas:

Paveiksliukas turtingas, spalvingas, mažas spalvų skirtumas, realus, minkštas, stiprus trimatis jausmas. Atsparus aukštai temperatūrai, plaunamas, niekada neišnyks.

Trūkumai:

Kaina yra palyginti didelė, palyginti su kitomis.

Taikymo sritis:

Tai daugiausia taikoma visiems baltiems audiniams, tokiems kaip baltos ar šviesios spalvos poliesterio-medvilnės, audiniai, flanelai, poliesteriai , džinsai, megztiniai, oksfordai, drobės, oda ir kt.

3.Color spausdinimas

Tuo pačiu paviršiumi įvairių spalvų atspausdinama skirtinga spalva, kad būtų pasiektas spalvinio vaizdo efektas, o rašalas perduodamas į medžiagų, tokių kaip popierius, audinys ir oda, paviršių.

Privalumas:

Maža spausdinimo kaina, pasirinktinis spausdinimo dydis ir nedidelis pėdsakas. Spalva yra prisotinta, spalvų gamta yra platus, o perėjimas yra geras.

Taikymo sritis:

Asmeniniai daiktai, amatų dovanos, raštinės reikmenys, raštinės reikmenys , namų apstatymo medžiagos, gėlės, audiniai, drabužiai, avalynė, skrybėlės ir kt dešimtys dešimtys tūkstančių daiktų kategorijų.