Koks yra "LOGO" dovanų pasirinkimas? Kokios savybės? (B)

- Jun 20, 2018-

1.Laser graviravimas

Lazerinio graviravimo procesas grindžiamas skaitmenine valdymo technologija ir lazeriu apdorojimo terpėmis. Lazerinės graviūros apšvitos momentinė fizinė lydymas ir dujinimas perdirbtoje medžiagoje gali padėti apdoroti lazerinę graviravimą. Lazerinė graviravimas - tai lazerių technologijos naudojimas, kad įterptų objekto simbolius. Ženklai, iškirpti pagal šią techniką, neskiedžiami, objekto paviršius yra tolygiai, rašymas nebus dėvimas.

Privalumas:

Stiprus mokslo ir technologijos jausmas, be kontakto, be pjovimo jėgos, mažas šilumos poveikis; lazerinė graviravimas su smulkiu ženklu, linija gali pasiekti milimetrą iki mikrometro lygio, naudojant lazerinio žymėjimo technologiją, kad ženklas būtų kopijuojamas ir pakeistas, yra labai sunku.

Taikymo sritis:

Medienos gaminiai, organinis stiklas, metalinės plokštės, stiklas, akmuo, krištolas, popierius, dviejų spalvų plokštė, aliuminio oksidas, oda, derva, purškiamas metalas ir pan.

2.Vandens perdavimo spausdinimas

Vandens perkėlimo spausdinimo technika yra spausdinimo būdas, kurio metu vandens spaudimas yra hidrolizuojamas pernešimo spausdinimo popierius / plastikinė plėvelė su spalviniu piešiniu. Didėjant žmonių poreikiams gaminių pakavimui ir dekoravimui, plačiau paplitę naudojami vandens perdavimo spausdinimo būdai. Netiesioginio spausdinimo principas ir tobulas spausdinimo efektas išsprendžia daugelio gaminių paviršiaus apdailos problemą.

Privalumas:

Gamybos kaina yra maža, o rašalinis vandens perkėlimas tinka nuotraukoms su mažu skaičiumi (galima padaryti), sudėtingu paveikslu ir daugybe veislių. Perdavimo modelis turi ryškią spalvą, turtingus sluoksnius, išskirtinį savitumą ir ilgaamžiškumą.

Taikymo sritis:

Daugiausia naudojama visų tipų keramikos, stiklo , gėlių popieriaus ir kito perdavimo.

3.Atskirga

Dovanų siuvinėjimas dažniausiai yra spalvotas siuvinėjimas. Dabar mes matome partijos siuvinėjančius brėžinius - kompiuteriu programuojamus mašinos valdomus modelius.

Privalumas:

Adatos yra turtingos, puikios dygsnio ir ryškių spalvų. Dėl linijų blizgesio ir išgaubto išsiuvinėti modeliai pasirodys ryškesni.

Trūkumai:

Siuvinėjimui reikalingas didelis modelio ploto ir tonų konversijos poreikis.

Taikymo sritis:

Dažniausiai naudojamos drabužių dovanos.