500ml purtyklės buteliuko maišymo kolba

500 ml purtyklės butelių maišymo kolba NEMOKAMA BPA PLASTIKA: BPA NEMOKAMA PLASTIKA: 700 ml baltymų purtyklė yra pagaminta iš pusiau permatomo BPA ir ftalatų neturinčio plastiko su juodu, mėlynu, geltonu ar rausvu dangčiu. TINKAMAS ĮRENGINIO Sraigto dangtis: Baltymų purtyklėje taip pat yra saugus užsukamas dangtis ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

500ml purtyklės buteliuko maišymo kolba

BPA NEMOKAMAS PLASTAS: BPA NEMOKAMAS PLASTMAS: 700 ml baltymų purtyklė yra pagaminta iš pusiau permatomo BPA ir ftalatų neturinčio plastiko su juodu, mėlynu, geltonu ar rausvu dangčiu.
ANT LYGINIO TYRIMO SCREŽIO DANGTELIS: Baltymų purtyklėje taip pat yra saugus užsukamas viršutinis dangtis ir spragtelėjimo dangtelio snapelis, padedantis sukurti sandarumą.
ĮRENGTAS LYDINIŲ MIŠINIMO RUTELIS: Vielinis maišymo rutulys padeda suskaidyti ir maišyti miltelius turinčius papildus, kad gėrimai ir valgymo pakaitalai būtų sklandūs.
IŠSKIRTINAS MATAVIMO MAKSAS: Baltymų purtyklės buteliuke yra matavimo skalė, vertikaliai rodanti vienetus tiek ml, tiek oz.

500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (9)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (14)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (15)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (16)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (6)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (3)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (7)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (8)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (5)

Hot Tags: 500 ml purtyklės butelių sportinė maišymo kolba, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, individualizuota, reklaminė, parduodama

Tyrimo

You Might Also Like