LED Camping Žvejybos Žibintuvėlis

LED Camping Head light
Pokalbis dabar

Informacija apie

LED Camping Žvejybos Žibintuvėlis


1. Dydis: 6 * 3.5 * 4.5cm /

2. Medžiaga: ABS + PP

3. Logotipas: ekrano spausdinimas

4. Parinkimo laikas: 6 dienos

5.Produkcijos laikas: 20 ~ 25 dienos


Funkcija:

1.LIGHT THE WAY - Niekada nepalikite tamsoje su šia galva žibintuvėliu! Šis itin ryškus, 6000 liumenų galvos elementas yra 3 Cree LED lempos, kurios spindi stipresnę, ryškesnę ir ilgesnę, nei jūs kada nors galvojau.

 

2. VISIŠKINIAI GREITAI - Jūs esate pasiruošę bet kokiam dalykui, taip pat turi būti ir jūsų įrankiai! Galvos žibintai yra pastatyti taip, kad atlaikytų visas darbo ir oro sąlygas, nuo didelio karščio iki šalto kaulų šaldymo. Be to, hermetiška sandarinimo guma apsaugo LED žibinto akumuliatorių nuo dulkių, ledo ir vandens, kad būtų užtikrintas didžiausias patikimumas.

 

3.TRAUKTAI DIZAINAS, TESTA VARIKLIS - Ieškoma ilgalaikio, ilgalaikio, Cree priekinio žibinto šviesus priekinis žibintas yra savo klasėje! Sukurtas JAV, kad atitiktų aukščiausius inžinerinius standartus, šis 6000 žibintų žibintas turi 4 šviesos režimus ir 90 laipsnių reguliuojamą žibinto galvutę. Lengvai pakeiskite savo dėmesį nuo plataus apšvietimo iki siauros, tolimosios šviesos ir įkvėpkite ryškią ir galingą šviesą būtent taip, kaip to reikia.

 

4. ĮSIPAREIGOJANTI KOMFORTAS - Ši galinė lempa nėra paprasta, ji taip pat suprojektuota maksimaliai patogiai. Mėgaukitės temperatūros valdymu, nes dėklai atsparus prakaito lankelis. O su reguliuojamu dydžiu, tai bus vienintelis neperšlampamas žibintas, kurio jums reikės - nuo savo žibinto, o kempingas puikiai atviras, prie kieto skrybėlių šviesos, nuo velomarščio šalmo šviesos ir už jos ribų!LED Camping Head light (1) .jpgLED Camping Head light (2) .jpgLED Camping Head light (3) .jpgLED Camping Head light (4) .jpgXQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg

Hot Tags: LED Camping Fishing Žibintuvėlis, žibintuvėlis, Kinija, tiekėjų, didmeninė, pritaikyta, parduoti

Tyrimo

You Might Also Like