Geriausia Termosvandeninė dulkių kolba su kablys dovanoms

Aprašymas: 1.Item: geriausia termostatinė vakuuminė kolba su kablys dovanoms 2.Size: 6OZ; Svoris - 180g / vnt. 3. Medžiaga: 201 arba 304 plienas. 4.Logas: lazeris 5.5. Pavyzdinis laikas: 5 dienos. 6.Produkcijos laikas: 25 dienos 7.Pagalbos terminas: T / T 30% depozitas iš anksto, 70% likutis sumokėtas prieš išsiuntimą. · KOKYBĖ: Mes ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aprašymas:

1.Item: geriausia termosine vakuuminė kolba su kablys dovanoms

2.Size: 6OZ; Svoris - 180 g / vnt
3. Medžiaga: 201 arba 304 plienas

4.Logo: lazeris

5.5. Pavyzdinis laikas: 5 dienos.
6.Produkcijos laikas: 25 dienos

7.Pagalbos terminas: T / T 30% depozitas iš anksto, 70% likutis sumokėtas prieš išsiuntimą.

XQ19 Flask.jpg

XQ17 Kinglaiky Industrial ltd.jpg

XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


· KOKYBĖ. Mes gaminame visas mūsų kolbas iš aukščiausios kokybės maisto kokybės klasės 18/8 # 304 iš nerūdijančio plieno. Apsaugotas nuo rūdžių ir atsparumo korozijai, ir natūraliai ECO-FRIENDLY ir be BPA-free. Kitos, pigesnės kolbos, matomos "Amazon", gali atrodyti taip pat, bet jos pagamintos iš prastesnio nerūdijančio plieno # 201 (18/10) ir gali turėti silpnesnius siūlinius, kurie gali sukelti išplovimą, rūdžių ir išorės koroziją ir vidinis metalas ir galimas toksiškų metalų nurijus.

· PERFEKTAS DOVANAS šventėms, vestuvių vakarėliams, išsilavinimui, sandėliavimui, vakarėliams, keptuvėms, golfo aikštynui arba tiesiog apsiginklavę (puikiai tinka bet kur, kur reikia greito "pick-me-up"). Ši 8 oZ nerūdijančio plieno kamieninė kolba lengvai tiekiama į laisvą maistą, premjero 304 nerūdijančio plieno piltuvą ir juodoje dovanų dėžutėje, kad būtų lengva įvynioti.

· DARBAS: Mūsų kolbos pagamintos iš didžiulės, storos, 18/8 304 "Food Grade" kokybės nerūdijančio plieno, todėl puikiai tinka graviravimui. Tikslios, suvirintos lakštinės sujungtos kolbos siūlės reiškia, kad šiose kolbose yra lygių briaunų ir yra tikrinama, ar jie gali būti sandarūs.

 

Prekė:

Kolba KF-004

Dizainas:

OEM

Spalva:

Galima įsigyti Col. Chartą

Pakuotė:

Balta dėžutė + optinė maišelis

MOQ:

200 vnt

Logo:

Lazeris / Emboss ant odos

Mokėjimas / Siuntimas:

Pagal T / T / Western Union / Money Gram / Paypal

Naudojimas:

Kelionių reikmenys / Gimtadienio dovanos / verslo dovanos / Eventsouvenir

DUK:

1. Kaip apie "Leading time"?
- Tai priklauso nuo užsakymo kiekio. Nuo 5-45 dienų pagal užsakymo kiekį ir pristatymo būdą.
2. Ką apie mokėjimo terminą?
- Mes priimame T / T, L / C akiratyje ir West Union bei paypal. Prieš pradedant gamybą, mes norėtume priimti indėlį nuo 30% iki 100% visos sumos ir surinkti balansą prieš siuntimą.
3. Ar galite kurti pritaikytus produktus?
- Taip, prašome pateikti mums išsamią informaciją apie tai, ko norite.
4. Ar galiu sužinoti užsakymo gamybos tempą?
- Taip, jūs gausite oficialų gamybos grafiką iš mūsų, kad žinotume kiekvieną žingsnį iš mūsų gamybos, kai netikėtai pasikeičia iš mūsų, taip pat derėsime su jumis kaip anksčiau.
5. Kaip apie pardavimą po aptarnavimo?
-Visi komentarai iš mūsų pusės ir produktų kokybė yra visada sveikintini. Jei yra kokių nors kokybiškų produktų problemų, pirmiausia apsvarstykite su mūsų pardavimais, kad išspręstumėte problemas, jei jų pardavėjas negalėjo gerai išspręsti, prašome tiesiogiai paskambinti mūsų vadybininkui, o mes vertinsime, kaip pakeisti produkciją ar pretenziją.
Visi skundai dėl skundų iš jūsų, mes pasiūlysime atsiskaitymą kaip elastingą, kaip galime ir ne vėliau kaip per mėnesį faksu ar el. Paštu.


XQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg


Tyrimo