Kredito kortelės protingas piniginė

1. mes turime savo patentų technika; Patento Nr. LT 2016 3 0616069.7 2. tai kūrybos piniginė su protingas programa. 3. aukšto klasikinis geniune odos su metalo atveju. 4. geras dovanų dėžutė pakavimo. 5. tai yra geras pasirinkimas gimtadienio dovanos ar atostogų dovanos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kredito kortelės protingas piniginė

1. spalva: Juoda (pritaikytas)

2. dydis: 96 * 65 * 13 mm; Svoris: 80g/vnt

3. medžiaga: Natūralios odos su aliuminio laikiklis byloje.

4. logo: Lazeriu graviruotas / įspausti ant odos 5. Paragauti laikas: 4 dienos

5. gamybos laikas: 15 dienų


---INFORMACIJA APIE PREKĘ---
1. mes turime savo patentų technika; Patento Nr. LT 2016 3 0616069.7

2. tai kūrybos piniginė su protingas programa.

3. aukšto klasikinis geniune odos su metalo atveju.

4. jo kortelė atvejis gali būti nedidelė, tačiau ji turi 4-6 kreditinės kortelės rankovėmis ir 1-2 daugiau kortelių kiekvienoje iš vidinės kišenės, Šis plonas, mini, trifold.

Geriausi MINIMALISTINĖ piniginė priekyje KIŠENĖS dizainas - natūralios, minkštos & elastinga oda, minimalistinė piniginė dizainas. Puikiai tinka į priekį ir nebus lenkimo dėl vidaus metalo piniginės dizaino.


5. RFID piniginė - geriausias RFID blokavimo technologijos užkirsti kelią RFID nuskaitymas vagys ir elektroninių pasiimti kišenės negalėtų pasiekti jūsų asmeninę finansinę informaciją & tapatybės. Metalo kreditinės kortelės rankovėmis blokuoja RFID skaitytuvai 100 %.


6. vienu paspaudimu veiksmų – sukelti veiksmų & kreditinės kortelės pristatymas iki pakopinis bet laikomos saugiai, jo rankovė. Greitai ir lengvai prieiti prie jūsų svarbiausias korteles & ID. Piniginės vyrams ir moterims taip ne daugiau kasti gaubiamaisiais tinklais.


Tyrimo