Kelis vizitinės kortelės turėtojas Matercard RFID saugų kortelės slankiklį kišenėje piniginė

Aprašymas/kontrolė: 1. prekės: daug verslo kortelės turėtojas Matercard RFID apsaugoti kortelės slankiklį Kišeniniai piniginė 2.Size:10.3*70*13mm; Svoris: 60 g/vnt 3.Material: PU oda su metalo laikiklis byloje. 4. logotipas: įspausti ant odos 5. mėginio metu: 4 dienas 6. gamybos laikas: 15 dienų 7. mokėjimo terminas: T/T 30 % depozitą į...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aprašymas/kontrolė:

1. punktas: daug verslo kortelės turėtojas Matercard RFID apsaugoti kortelės slankiklį Kišeniniai piniginė

2.Size:10.3 * 70 * 13 mm; Svoris: 60 g/vnt
3.Material: PU oda su metalo laikiklis byloje.
4. logotipas: įspausti ant odos

5. paragauti laikas: 4 dienos
6. gamybos laikas: 15 dienų

7. mokėjimo terminas: T/T 30 % depozito iš anksto, 70 % likutis būtų išmokėtas iki išsiuntimo.

XQ3 Kinglaiky Industrial Ltd.jpg

XQ11 New wallet.jpg

XQ16 Gift solution.jpg


Savybė:

·☆ [rankų darbo novatoriškas ir prabangus dizainas.] Kiekvieno gabalo odos turi savo unikalų venų ir poras. Vidinio aliuminio gali būti labai gera apsauga, kad būtų išvengta iškraipymų.

·☆ [saugumo & saugos] ICARER automatinio iškylančiojo RFID apsaugos atveju kortelìs gali visiškai blokuoti nepageidaujamus RFID skaitytuvus, įskaitant RFID technologija blokuoja išvengti neteisėtos prieigos prie asmeninės informacijos (asmens tapatybės kortelės, kreditinės kortelės ir daugiau)

·☆ [lengva prieiga prie kortelės] byla yra unikalus plonas organizatorius, kad greitai ir tvarkingai palaipsniui skaidres savo korteles, su vienu paspaudimu. Vienu spustelėjimu visas korteles išsitraukti palaipsniui. Kortelės neturi iškristi ir yra puikus kortelės atveju.

·☆ [didelės talpos] telpa maždaug 10 vizitinės kortelės ar 6 kredito korteles, priklausomai nuo savo vizitinę kortelę storio. Patogiai telpa į jūsų priekinė kišenė, piniginė ar portfelis. Laikykite savo vizitines korteles, grynųjų pinigų, kreditinės kortelės ir dovanų kortelės stiliaus šis aptakus kortelės atveju. Profesionalus dizainas yra apsaugoti ir tvarkyti savo korteles.

·☆ [lengvas dizainas] paprastas mados išvaizdą gali laisvai pakelkite dangtelį, vizitinių kortelių dėžutė įspūdį. Kita vertus kompaktiškas kortelių atveju leidžia jums atnešti ją palei jean kišenėje, rankinė, kuprinė. Patvaresni ir patogus kasdieniam priemiestinių ar keliautojas.

 

Prekė:

PUP iki kortelės P-017-059

Dizainas:

OEM/New projektavimo, yra priimtina

Spalva:

Pritaikyti

Pakavimas:

OPP maišas / dovanų dėžutė (už papildomą mokestį)

MOQ:

50pcs

Logotipas:

Iškilimas

Mokėjimo

T/t / Vakarų Sąjungos/Money Gram/Paypal

Naudojimas:

Savo prekės ženklo e-parduotuvę prekybos/verslo dovanos

 

XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg


Tyrimo