2018 m. Canton sąžiningos apsirūpinimo renginys

- Apr 26, 2018-

Kas yra Canton sąžiningos?


Tai trumpas, Kinijos importo ir eksporto tikrosios turi daugiau nei 50 metų istoriją. Pirmoji mugė įvyko Guangzhou 1957 m. pavasarį. Tai didelis įvykis atidaromas du kartus per metus, kurie būtų pavasarį ir rudenį ir kiekviena truks 3 savaites. Kompanijų iš 200 šalyse tokie visame pasaulyje imtis dalys šioje didžiausių prekybos mugėje Kinijoje. Bus visų rūšių prekės, pavyzdžiui, žaislai, kasdienio naudojimo ir aukštųjų technologijų. Išskyrus įprastą mokėjimo metodus, taip pat priimama mokėjimo internetu. Šis įvykis smarkiai didina ekonomikos Guangzhou.


Mūsų įmonėKinglaiky Industrial Ltdkryptys verslo dovanosirsuvenyrųdaugiau nei 12 metų, mes buvo pakviesti dalyvauti šio švietimą kelis kartus ir padaryti gerą sandorį su klientais, ir mes dalyvavo tema"2018 m. Canton apsirūpinimo renginys"Praėjusią naktį atsitikti valtis"Naujų laikų"perlų upės.

广州塔.jpg

Svečiai iš viso pasaulio susirinko, patiko taikikliai ir savitarnos valtis. Tai tikrai didelę patirtį pamatyti svečiai, kurie yra paties verslo sritį.

1.jpg

3.jpg

Mūsų bendrovė, kaip vienas iš pagrindinių tiekėjų verslo dovanos bendrovė Guangzhou, mes suteikiame klientams nebrangios ir aukštos kokybės produktų, kartu su greitas ir gilus paslaugas.Mes esate skiriame dizainui ir gaminti aukštos kokybės fashional verslo dovanos klientams.Mes pristatė mūsų įmonės rekvizitus ir parodė jiems pavyzdžius, kurie turi kolegų kompanija, jie buvo labai satisfed su mūsų kokybės ir paslaugų. Ir jie nusprendė įsteigti verslo santykius su mumis. Sulaukėme daug apsirūpinimo įvykusios.


Laukiu kito etapo, Canton sąžiningos, taip pat tikimės, kad turėsime galimybę susitikti, kad tarpusavio bendradarbiavimas ir laimėtų kartu į ateitį!