Kaip pasirinkti rašiklį

- Oct 20, 2017-

Parašo rašikliai yra esminiai dalykai kasdieniame darbe ir gyvenime. Taigi, ką turėtume atkreipti dėmesį pasirenkant parašo rašiklį? Žinokite šiuos taškus, galite nusipirkti už parašo rašiklio kokybę:

Rašiklio plunksna su plastiku, švirkštimo spaustuko sagtis ir dangteliu dėvėti, be jokių kontaktinių šonų, nesudėtingo klijavimo dangtelio užsegimo antgaliu, įtempimo kontaktui, lengvai atspari plastikui; uodegos kištukas kietas rašymas taip pat labai lengva į viršų. Gamyklos gamybos linija beveik visam vienetui, net jei yra kokybės sistema, bus patikrinimo proceso ir gamybos proceso pabaiga, kokybės sistema bus nenaudinga.

Standartinis rašiklis GB kampas yra 47 laipsnių, prastesnės arba prastesnės rašalo NIB tik vertikaliai raštu, švirkštimo priemonės laikiklis šiek tiek pakreiptas šiek tiek sunku rašyti ar rašyti (vidutiniškai apie 47 laipsnių, prieš laikrodžio rodyklę greitas apskritimas yra geras būdas išbandyti intuicija rutulys).

Be prastų rašiklio rašalo, taip pat ir vamzdyno rutulinio švirkštimo priemonės, medžiaga žemesnio ertmės grubo parinkimui, negalima laikyti alyvos alyvos alyvos alyvos, vaško sandarinimas ir elastingos rutulinės formos antspaudas nėra gerai ir tt, jie bus laikomi ilgai laiko ar transportavimo ar naudojimo proceso problemų.

Prastos kokybės rašalo negalima naudoti aplinkos temperatūros intervale nuo 0 iki 40 laipsnių C nacionalinio standarto, karštas oras nutekės rašalu; oras yra šaltas ir negali išsiregistruoti.

Ne tik rašymas nėra lygus arba rašalo rašymo kokybė rašoma, bet ir juodos spalvos rašalas ar vandens srovės reiškinys dažnai būna panašus į problemas, bet po prekių apmokėjimo ne į lentą, yra daug problemų.

Neutralus švirkštimo priemonė yra naujas produktas, gelio rašalo kasetė ir pildoma pagal pramonės standartus, nėra nacionalinių standartų, tačiau pramonės standartai nei nacionaliniai standartai griežtesni reikalavimai technologijoms ir gamybos proceso nesubrendusio, linkę į rašalas, kondensacijos ir kristalizacijos reiškinys grubus nugaros. Daugelis gamintojų yra nepaliaujamai saldūs, ypač nominali 0,5 mm arba 0,38 mm adata, daugumoje produktų po 3-5 mėnesių rašyti.

Daugelis nepaaiškinamų parašų pildymo pagal GB / T4306 - 92 (GB) reikalavimus pakankamai rašalo kiekio, tik šalia 1-2 cm dažų rašalo antgalio; šiek tiek skaidrios šerdies šerdies, esančios šalia griovelio, 1 cm gali būti rašoma rašalu, kita negali rašyti.