Reklaminių dovanų tirpalas

- Feb 28, 2018-

Daug tiekėjų galvoja kaip pasiūlyti išeitį tinkamos dovanos klientams, bet somestimes, tai yra ne lengva ir per tam tikrą laiką arba optimistinė, kad biudžeto. Vienu žodžiu, jie praranda savo prupose ir veiksmas.

Belowing ten yra penki punktai, kad pagrįstų dovanų sprendimą sekti.


GS017-013.jpg

1) bear tikslu galvoje, verslo dovanos

Tai reiškia įmonės reikia išvalyti, ko jie nori gauti po išsiųsti dovanas. Norėdami tinkinti savo dovanos su įmonės logotipu, paprastai tai yra didinti bendrovės stuture, arba buliding socialinio įvaizdžio, net vilčių klientams jie produktus/paslaugas ar ugdyti lojalumo. bet kokiu atveju, pasiūlymą, kad būtų pagal įmonės .eg produkto gyvavimo ciklą. (a) pradinis etapas, mes galime naudotireklamos dovanostegul Klientai žino savo prekių ženklų gamybos. (b) per augimo laikotarpį, mes galime padarytireklaminės dovanosvadovauti klientai nuolat naudojant jūsų products.c)At Brandaus žingsnis, jis tinka pritaikyti priedovanomisLeiskite klientams išlaikyti savo produktus nuoširdumas.

主图 Corporate gift for sale.jpg

2) darbo, skatinimo veiklos planas

Tinkamiausios dovanos pasirinkimas yra svarbus norint pasiekti savo tikslą, ir už žmonių negali padaryti ją su jo nedaug patirties ir ilgalaikio būdas iš aukštyn žemyn. Bet pagal planą turėtų būti, priklauso nuo įmonės statuso ir su švinu pajamos ir skirtumas, ir vietoje iš žemyn taip, kad jį būtų galima laimėti laimėti abi pusės.

12.jpg

3) yra pastovi teisingai skatinimo veiklos

Stengiasi bendradarbiauti su dovana manufactuor/pardavimų komanda ir dovanos platintojas. Ne tik dovanų mastas, bet biudžetas taip pat svarbus. Mes turime pasirinkimą, įvairių su mažesnės įkainojimo dovanos. Į kitų rankas, reklamos dovanos turėtų būti gerai laikomasi įmonės įvaizdį ir satified klientų iš įvairių zonos. Paskutinis, modifikacija su gera relastionship dovana manufactuor/pardavimų komanda ir dovanos platintojas.


4) išvalyti jūsų reklamos dovanų temą ir efektą norite

Reklamos dovanos, jūs padaryti jį turėtų sekti su tema savo produktų ir privalumų, todėl nereikia maišyti su skirtingus daiktus, o tema, tiesiog įdėti tuo pačiu logotipu. Rodyti visus savo prekės ženklo gerų taškų, klientams.

14.jpg13.jpg

5. ar ištirti ir įvertinti jūsų reklamos poveikis


Kad sekti savo skatinimo veikla, kuri yra gera jūsų peržiūra pagerėja skatinti standartas. Jūsų manymu, galėtų bendradarbiauti su marketingo tyrimo kompanijos.


Tikimės, kad šie penki punktai gali būti naudinga jums atlikti rėmimo veikla.