Keramikos dovanos techninės priežiūros duomenys

- Oct 20, 2017-

Su mokslo ir technologijų išsivystymo ir gyvenimo lygio gerinimo, žmonių paklausa kasdien keramika taip pat auga ir gerinti. Kokybiškas ir sveikas keramikos kasdieniam naudojimui partijos yra vis daugiau ir daugiau populiarus ir sveikintinas žmonių. Keramikos dovanos techninės priežiūros duomenys:

(1) porceliano idealų saugojimo metodas yra porceliano pagaminti pagal užsakymą lauke. Šiuo metu kempinės ar putų pagalvėlės į lauką. Negalima kartu sudėjus du gabalai iš porceliano. Jei turite juos kartu, turite naudoti putų juos atskirti. Tai geriausia Rodyti tvirtinamos medinės lentynos, pavyzdžiui, lentynos pagamintos iš medžio masyvo.

(2) kai žaidžia su porceliano, rankos turėtų būti laikomi švarus ir sausas, o žiedas turėtų būti panaikintas, nes žiedas bus subraižyti ir porceliano glazūra. Nedėvėkite pirštinės su porceliano, porcelianas nes ji yra lengvai slysti iš rankų, butelis, mobiliojo prietaiso didelės statulos didelio kūno, paprastai du sujungti, Taigi ne judantis objektas viršutinę kaklo dalį. Vienas turi laikyti viena ranka iš apačios ir laikykite kaklo vienoje rankoje taip, kad atskirti du gabalus, kurie buvo susiuvami kartu. Kai kurie buteliai ir statulos puošia dvi ausis. Mes ne tik paminėti ausis kai mes į juos, kad pertrauka ar joms pakenkti.

Pasinaudoti pagrindinių dalykų, ir tai ne rankena ar porceliano priedai dalių, nes šios vietos yra labai lengva nutraukti arba rankena yra lipnus, jūs sugauti rankena lengvai vėl Amfiladowy, pakėlė sėdynės užvalkalas, porceliano, sėdynės užvalkalas ir pagrindinio korpuso atitinkamai, Nathan. Net sėdynės užvalkalas kartu galo per pirmąjį atskirti, siekiant užkirsti kelią, juda ne pertrauka.

(3) porceliano pav skulptūros vietoje, reikėtų atkreipti dėmesį į plaukų ir pirštai saugokitės skulptūra, nes labiausiai lieknas garsių, lengva sugadinti. Tuo pačiu metu į skulptūros, ne viena ranka skulptūros galvą, nes galva, statula, ranka dažniausiai tiesiogiai įterpiamas į kaklo ar organizmui, užkirsti kelią galvos ir kūno atskyrimas, ji turėtų būti ant rankų surengti atgal statula , į rankas statula. Porceliano rinkos rankose, Dideliame dubenyje turi turėti rankas, kas bougi su viena ranka plokštelę išimkite, dubuo pusės, kad būtų užkirstas kelias plyšimas.

Susiduria žmonės dėkingi, vieną po kito, mėgautis po porceliano ant medinės lentelės, kitą asmenį vertinti dar kartą, du žmonės asmeniu neisime į porceliano koja kojon, tik tuo atveju.

(4) su įprasta priežiūra gali būti nuvaloma su drėgnu skudurėliu porceliano. Porceliano dulkes valyti minkštu šepetėliu ir teptuku į įskilimas iš porceliano su minkštu šepetėliu. Nenaudokite vandens valyti neįstiklinti keramikos tiesiogiai, nes keramikos vandens absorbcijos, ir rasta keramikos išvaizda yra laisvi, ir kai kūną makiažą dirvožemio buvo kaip milteliai, galite išvalyti.