Rašiklis turi tapti dovana

- Oct 20, 2017-

Remiantis rinkos tyrimų įmonės tyrimas, nors dauguma paprastų žmonių retai naudoju pieštuką, bet parkeris pardavimo nesmuko, bet nuolat auga.

Iš kur atsiranda šis padidėjimas?

Pasaulio didžiausių gamintojas rašymo priemonės Parker parkeris įmonė, dizaino švirkštimo priemone, ne tik pagilino rašalo spalvą prisitaikyti prie kinų rašymo įpročių ir sukurta speciali "Fu" – ra¹iklio antgalç, mes visi žinome, kad žodžio prasmę, čia nėra daug ir kai kurių unikalus dizainas leidžia švirkštimo priemonės nėra naudojamas kaip rašymo priemonę, bet taip pat geros rūšies priedai, dauguma verslo žmonių meilės. Rašiklis rinkos pardavimo, tai rodo, kad "plunksna" palaipsniui tapo dovana žodžiai, į aukštos klasės dovanų pramonės.

Kinų meilės dovanos, Fengnianguojie laikomasi abipusiškumo principo, ir dabar su gyvenimo lygio pagerėjimu, dovanos tapo tema, rinktis kūrybos, kokybės dovanos, "plunksna" buvo naudojamas kaip rašymo priemonė, aukštos klasės verslo dovanos dabar, manau, jis bus žaisti daugiau ir daugiau įtakos Kinijos dovana Kultūra.