Kas yra puodelis?

- May 02, 2018-

Puodelis yra padengtas specialia keramikos danga (atsparumas aukštai temperatūrai, atsparumas UV spinduliams, stiprus sukibimas su keramikiniu paviršiumi, didelis kietumas, atsparumas cratereryi).

Kruopai yra savotiškų puodelių rūšis ir dažniausiai naudojami karštiems gėrimams, tokiems kaip pienas, kava ir arbata. Kai kurios Vakarų šalys taip pat turi įprotį gerti sriubą pertraukos metu. Keptuvo korpusas paprastai yra standartinis cilindrinis arba cilindro formos, kurio rankena yra vienoje puodelio korpuso pusėje. Rutulio rankenos forma paprastai yra pusiau žiedas, paprastai pagamintas iš gryno porceliano, stiklo porceliano, stiklo, nerūdijančio plieno ar plastiko. Taip pat yra keletas puodelio iš natūralaus akmens, paprastai brangus.

Didžiausias skirtumas tarp puodelių ir kiniškų arbatos puodelių yra tai, kad be jų didelio dydžio, puodeliai taip pat yra storesni, kad išlaikytų karštų gėrimų temperatūrą. Patogumui naudoti dauguma porceliano bokalų yra skirtos tiesiogiai naudoti mikrobangų krosnelėse ir indaplovėse, tačiau yra keletas specialių atvejų, kuriuos reikia naudoti ir prižiūrėti laikantis gamintojo nurodymų.