Kur gauti naujas kūrybos plonas piniginė su kredito kortelės turėtojas?

- Feb 23, 2018-

Šiandien ji ateina mažiau žmonių, naudojant pinigų savo kasdieniame gyvenime, todėl žmonės neturi duoti didelės piniginės su daugiau pinigų ir kortelės kaip ir iki kada jie išeina. Net kai kurių parduotuvių ar klubų, jums tereikia įrašyti jūsų mobiliojo telefono numerį ir jie gali nustatyti savo valstybės su VIP.


Tačiau žmonės jaučiasi ne patogu be jokių pinigų ir kredito kortelės savarankiško išeiti į miestą, kaip jūs galite pamatyti vykdami autobusu ar pirkti septyniasdešimties su prarasti keitimus. Taigi šiek tiek pinigų ir banko kortelės arba asmens tapatybės kortelės atrodo būtina.

Remiantis youngs' požiūris ir naujų mados koncepcijos, mūsų dizaineris suprojektuoja Šis protingas odos piniginė su metalo atveju kredito kortelės savininko ir pinigų piniginėje. Kuris yra protingas naudojimas ir plonas dydis, ir labai lengva nešiotis kišenėje.


It's hot pardavinėti Europos rinkoje. Vis daugiau ir daugiau pirkėjų susisiekti su mumis OEM užsakymo.


RFID mini leather wallet 1 (4).JPG

Mes dirbame vis daugiau naujų dizaino 2018 metais. Jei turite bet kokį tyrimą, pls nedvejodami susisiekite su mumis el. paštas: sales2005@kinglaikygift.com