Metalo LED didintuvo lemputė 40X21MM

Metalo LED didintuvo lempos 40X21MM stiprinimo faktorius: 30x Efektyvus skersmuo: 21 mm Medžiaga: Cinko lydinys, stiklo lęšių dėžutė: 240 / ctn * Šviesus LED ir UV šviesos: Šį dvigubą LED šviesos šaltinį galite aiškiai matyti tamsioje arba nepakankamai šviesioje aplinkoje . UV šviesa veikia kaip ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Metalo LED didintuvo lemputė 40X21MM

Amplifikacijos faktorius: 30x

Efektyvus skersmuo: 21 mm

Medžiaga: cinko lydinys, stiklo lęšis

Dėžutė: 240 / ctn

* Šviesos šviesos diodas ir UV šviesa: su dvigubu LED šviesos šaltiniu galite aiškiai matyti objektus tamsioje arba nepakankamai šviesioje aplinkoje. UV šviesa veikia kaip padirbtas detektorius tokiems dalykams kaip popieriaus valiuta, pasai, kreditinės kortelės ir kelionės čekiai ir kt.
* Kišenės dydis: labai patogu nešiotis ir jį galite naudoti bet kur. Tam reikalingos 2 LR1130 baterijos (įeina baterijos).
* Funkcija: akių lupos puikiai tinka roko kolekcionieriams, monetų kolekcionieriams, juvelyrams, mėgėjams, taip pat suteikia puikią dovaną vaikams, norintiems susipažinti su nuostabiu mažu pasauliu.
* Sulankstomas dizainas: tiesiog ištraukite juvelyrikos didintuvą ir naudokite jį atgal.

* Šis 30X didinamasis stiklas „Apšviestas juvelyras“ yra pagamintas iš patvaraus metalo, kurio optinis stiklas yra 21 mm ilgio ir turi dvigubą ryškią LED šviesą.Tyrimo