Emalio spalvos vėliava Atvartas smeigtukai, padaryti jūsų susikurtą dizainą

Savybė:  pin yra aukštos kokybės. Kietas Epoksidinių lako mirti, ištiko nikeliuoto žalvario. Tvirtos ir ilgaamžiškos prisegti mirti iš juvelyrų metalo, ranka užpildyti drąsiai emalio spalvų. Suit Atvartas smeigtukai dizainas ir modelis su patogiai tekstūra užtikrins jo praktiškumą ir populiarumą tarp kaklaraištis arba skrybėlių puošmena. Šie JAV Atvartas smeigtukai nesunku suderinti su savo skrybėlę, kaklaraištis ir drabužius. Make savo smeigtukai ir išskirtinį struktūrą, kad ji atrodo unikalus ir savitas. Įspūdingai išsamias teikimas žvaigždžių su juostelėmis, kiekvienas kištukas yra puiki dovana bet patriotas. 100 % PASITENKINIMAS GARANTUOTAS. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas. Garantuojame, kad jums patiks mūsų Amerikos vėliava Atvartas PIN kodą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Emalio kostiumas vėliava Atvartas smeigtukai, padaryti jūsų pačių dizaino 1.Size:Based pateikus prašymą

1.Material: cinko lydinys

2. liejimo mokestis: $70

3.logo: emalis/decal/spauda/lipdukas

4. paragauti laikas: 5 dienos

5. gamybos laikas: 12 ~ 20dienų

Savybė:

·THePIN kodas yra aukštos kokybės. Kietas Epoksidinių lako mirti, ištiko nikeliuoto žalvario. Tvirtos ir ilgaamžiškos prisegti mirti iš juvelyrų metalo, ranka užpildyti drąsiai emalio spalvų.

·kostiumas Atvartas smeigtukai dizainas ir modelis su patogiai tekstūra užtikrins jo praktiškumą ir populiarumą tarp kaklaraištis arba skrybėlių puošmena. Šie JAV Atvartas smeigtukai nesunku suderinti su savo skrybėlę, kaklaraištis ir drabužius.

·Make savo smeigtukaiirišskirtinį struktūrą padaryti ją atrodo unikalus ir savitas. Įspūdingai išsamias teikimas žvaigždžių su juostelėmis, kiekvienas kištukas yra puiki dovana bet patriotas.

·100 % PASITENKINIMO GARANTIJA. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas. Garantuojame, kad jums patiks mūsų Amerikos vėliava Atvartas PIN kodą. Jei esate nepatenkintas bet kokiu būdu su šiuo produktu, mes grąžinsime jūsų pinigus, jokių klausimų.

 

Prekė:

Atvartas smeigtukai KB-002

Dizainas:

PASIDARYK PATS

Spalva:

Rodis/sidabro/aukso/Anti-brass/Anti-copper

Pakavimas:

OPP maišas / dovanų dėžutė (už papildomą mokestį)

MOQ:

500pcs

Logo:

spausdinimas

Mokėjimo:

T/t / Vakarų Sąjungos/Money Gram/Paypal

Naudojimas:

Verslo dovanos / suvenyrų
Tyrimo