Metal Money Cash Clips knygos ženklas

Funkcija: 1.Premium nerūdijančio plieno piniginė, pagal užsakymą su jūsų įmonės logotipu. 2. Glaustas apdaila su prabangiu išvaizda ir jausmu, padeda jam išlaikyti savo sąskaitas ir kreditines korteles su stiliumi. Taip pat jis gali būti naudojamas kaip knygos ženklas. 3.Nokia papildoma kišenė, moderni alternatyva dideliems pinigams. 4. Mes galime tiekti gerą dėžių pakuotę, tai gali būti puiki dovana tėvo dienai, baigimui, 5-osioms bažnyčios vakarėliams, vestuvėms, korporaciniams renginiams, jubiliejui, Kalėdoms ar tiems, kas ypatingi.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Metal Money Cash Clips knygos ženklas

1. Dydis: pritaikytas

2. Medžiaga: nerūdijantis plienas

3. Formavimo mokestis: nemokamas mokestis

4.Logo: emalio / emboss

5.Pavyzdžių laikas: 5 dienos

6.Produkcijos laikas: 15 ~ 20dienos


Funkcija:

1.Premium nerūdijančio plieno piniginė, pagal užsakymą su jūsų įmonės logotipu.

2. Glaustas apdaila su prabangiu išvaizda ir jausmu, padeda jam išlaikyti savo sąskaitas ir kreditines korteles su stiliumi. Taip pat jis gali būti naudojamas kaip knygos ženklas.

3.Nokia papildoma kišenė, moderni alternatyva dideliems pinigams.

4. Mes galime tiekti gerą dėžių pakuotę, tai gali būti puiki dovana tėvo dienai, baigimui, 5-osioms bažnyčios vakarėliams, vestuvėms, korporaciniams renginiams, jubiliejui, Kalėdoms ar tiems, kas ypatingi.


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpgXQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg

Hot Tags: metalo pinigai, pinigų klipai, knygos ženklas, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, individualizuotos, parduodamos

Tyrimo

You Might Also Like