Ponios paplūdimys Floppy saulės skrybėlę vasarą

1. Patogus. Mėgaukitės bet kokiu paplūdimio ar baseino veikla, nepaliekant skrybėlių užpakalinėje pusėje, su reguliuojamu kryžminiu užtrauktuku ir greito džiūvimo audiniu iš įvairių spalvų, galite turėti saulės ir vandens apsaugos stilių! 2. PAKUOTĖ - Šios moteriškos saulės skrybėlės Padidinkite be rūpesčių - Lengvai išmeskite šį super lengvą maistą į savo paplūdimio maišelį, lagaminą, rankinę ar kupriną. 3. GREIT FIT - Reguliuojamas tvirtinimo atvamzdis leidžia užtikrinti maksimalų komfortą ir apsaugą, kuri lieka vieta, net stiprūs vėjai! 4.KIŠKIŠKIŠKIŠKUMAS - sklandžiai sklandantys saulės skrybėlės ir greitai išdžiūvę! Mūsų patvarus dizainas yra pagamintas iš 100% Lycra ir gali būti rankomis plaunamas šaltu vandeniu. Vieno dydžio tinka visiems, dangteliai yra reguliuojami velcro atgal, kad būtų pridėta komforto ir saugu
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ladies Beach Floppy Sun Hat for Summer

1 dydis: 50 cm (amžius: 0 ~ 1); 52 ~ 54 cm (amžius: 3 ~ 8); 56 cm (moterys suaugusiesiems / paaugliams); 58 cm (standartinis dydis)

2. Medžiaga: akrilinė / dviguba medvilnė / nailono / gryno audinio / džinsinio / drobinio

3.Logo: Spausdinimas / siuvinėjimas

4.Pavyzdžių laikas: 5 ~ 7 dienos

5.Produkcijos laikas: 15 ~ 20dienos

XQ13 Promotion gift supplier.jpg

XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


Ladies Beach Floppy Sun Hat for Summer.jpg

Funkcija:

1. Patogus. Mėgaukitės bet kokiu paplūdimio ar baseino veikla, nepaliekant skrybėlių užpakalinėje pusėje, su reguliuojamu kryžminiu užtrauktuku ir greito džiūvimo audiniu iš įvairių spalvų, galite turėti saulės ir vandens apsaugos stilių!


2. PAKUOTĖ - tai moteriškos saulės skrybėlės Padarykite kelionę be rūpesčių - lengvai išmeskite šį super lengvą maistą į savo paplūdimio maišelį, lagaminą, rankinę ar kuprinę


3. GREIT FIT - Reguliuojamas tvirtinimo atvamzdis leidžia užtikrinti maksimalų komfortą ir apsaugą, kuri lieka vietoje net stipraus vėjo!


4.KIŠKIŠKIŠKIŠKUMAS - sklandžiai sklandantys saulės skrybėlės ir greitai išdžiūvę! Mūsų patvarus dizainas yra pagamintas iš 100% Lycra ir gali būti rankiniu būdu plaunamas šaltu vandeniu. Vieno dydžio tinka visiems, dangteliai turi reguliuojamą velcro atloše, kad būtų galima patogiau ir saugiau.

 

Prekė:

Saulės skrybėlės KBC-002

Dizainas:

OEM

Spalva:

Individualizuotos

Pakuotė:

Opo maišelis

MOQ :

500 vnt

L ogo :

Karštas perdavimas Spausdinimas / siuvinėjimas

Apmokėjimas:

Pagal T / T / Western Union / Money Gram / Paypal

Naudojimas:

savanoriai, kelionės / mokyklos renginiai reklamai

 
Tyrimo