Vaikų minkštų žaislų plunksna

1.DIY už savo naują stilių 2.Good Siuvimas ir logotipas siuvinėjimas 3.Factory kaina su geros kokybės 4.Trial kiekis bus priimtinas 5.Suitable vaikams produts skatinimo ir suvenyrų dovanos 6.Customized dydžių, stilių ir dizaino yra priimtinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vaikų minkštų žaislų pliušinės lėlės dovanos


1.DIY už savo naują stilių
2. Geras siuvimas ir logotipas siuvinėjimas
3.Factory kaina su geros kokybės
4.Trial kiekis bus priimtinas
5.Su tinkamas vaikų produts reklamai ir suvenyrų dovanoms
6. Pritaikyti dydžiai, stiliai ir dizainas yra priimtini

Atitinka SGS, EN71 ir ASTM standartus
Galimi individualūs pakavimo būdai.
Produktas
Reklaminė lėlė vaikams
Nr. K-GS019-001
Užsakymo pranešimas 2000 vnt
Dydis
standartas

Medžiaga
Aplinkos apsaugos medžiaga
Spalva kaip paveikslėlis
Mėginio laikas 7 dienos
Laiko trukmė Pagal užsakymo sumą
Pakavimas opp krepšys arba Juvelyrika dėžutė pagal jūsų poreikius
Uostas Guangdžou
Mokėjimo sąlygos T / T, Western Union, Paypal ir daugiau T / T 30% mokėjimas iš anksto, 70% balansas prieš pristatymą
Pristatymo būdas Jūra, oru arba kurjeriu kaip DHL, FEDEX
MOQ 100vnt
Mes priimame OEM paslaugas


Kodėl mūsų klientai renkasi mus?

A. Patirtis; Mes nuo 2006 m. Reklamuojame dovaną ir iki šiol mes su šiais klientais dirbame ilgą laiką. Kaip ir didelė kompanija GSK / Airtel / Ecobank / Access bank / ... Etc.

B. Komandinis darbas; Dauguma mūsų kolegų yra jauni ir atviri; Kiekvienas skyriaus darbuotojas yra geras bendravimas, ir jie atsiliepia klientui. Mūsų įmonėje visi pardavimai ir OA žino principą: „Nepalikite klientų palaukę daugiau nei pusę valandos po užklausos“

C. Studijos ir mokymas; Mes vertiname visas galimybes studijuoti, o štabai dažnai prisijungia prie „Made-in-China B2B“ įgūdžių mokymo ir išeina mokytis kitų neįvykdytų įmonių

D. Geras tiekimas ir konkurencingas pasiūlymas. Mes turime savo surinkimo f'ty audinio elemento ir odos ir sutarčių f'ty reklaminių dovanų, kurios turi tik vidaus verslo Kinijoje.

E. Gera kokybės kontrolė. Mes turime profesionalų vidinį Q. C, kad galėtume patikrinti kiekvieną siuntą ir išsiųsti masės gamybos pavyzdį klientui patvirtinti prieš užsakymą.

F. Siūlo konkurencingas kainas nuo durų iki durų. Mes turime gerus ekspeditorius, kurie yra sudarę sutartį su SV / EK oro linijų bendrove dėl oro vežimo, kad būtų patenkintas trumpas pristatymo laikas.

Guangžou Kinglaiky Industrial Ltd buvo įkurta 2006 metais, ir mes buvo skirta projektuoti ir gaminti aukštos kokybės verslo / madical / fashional dovanos. Atsižvelgdami į mūsų odos gaminio ir turtingo apsirūpinimo privalumus, dabar rengiame dovanų rinkinį. Ir mūsų klientai yra susiję su medicinos, telekomunikacijų, banko, mados, nekilnojamojo turto srityje. Kaip GSK, Orange, Airtel, Ecobank, deimantiniai bankai, Mexx ir kt.

Aukštas galutinis pozicionavimas mums. Mūsų tikslas yra teikti aukštos kokybės produktus ir paslaugas kiekvienam klientui. Esame sunkiai dirbdami, remdamiesi savo misija, nes esame profesionalūs ir aktyvūs.

Mes turime savo ir stabilią f'ty / testavimo kompaniją, kuri patenkins kliento reikalavimus. Be nikelio / be švino / PRO. 65 / AZO.

Hope Kinglaiky bus jūsų geriausias verslo padėjėjas!Tyrimo