Lankstus sulankstomas plokščias vandens butelis

1. Tai BPA nemokamas, sulankstomas plastikinis buteliukas, kuris gali būti kūrybinga dovana kitoms pagalbos teikimo priemonėms, labdaros renginiams, parodoms. 2. Šarnyrinis apvalkalas atveria gerti, tuo pačiu užtikrinant, kad dangtelis eina visur, kur jus darai. . Dėl unikalaus sulankstomos kokybės jie gali suvynioti buteliuką į kompaktiškesnį dydį, kad jie būtų lengvai pritvirtinti prie sporto krepšio, stalčiaus arba kišenėje, kai jie nenaudojami. 4. Nešiokite hidratuose, kur esate, su patogia karabinų klijais, lengvai pritvirtintomis prie maišo ar diržo kilpa.5.Jei užpildyta, šio buteliuko apačioje išsiplėtė stovėti tiesiai kaip tradicinis sportinis butelis - kai baigsite, tiesiog sulenkite jį, kad jį paimtumėte namo!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lankstus sulankstomas plokščias vandens butelis

1.Specifikacija:

Dydis :   26 * 11cm / Talpa: 480ml
Pakuotė: 1 vnt / opp maišas

2. Medžiaga: PE + PA + PET

3.Setup mokestis: $ 45 / spalva.

4. Logotipas: ekrano spausdinimas

5.C ollapsible vandens butelio mėginys t ime: 3 dienos s

6. Gamybos trukmė: 15 dienų


F leksinis W ater B ottle Funkcija:

1. Jis yra BPA nemokamas, sulankstomas plastikinis butelis, kuris gali tapti kūrybine dovana kitoms pagalbos operacijoms, labdaros renginiams, parodoms .

2. Šarnyrinis apvalkalas atveria gerti, tuo pačiu užtikrinant, kad dangtelis būtų visur, kur jūs darote.

3. Dėl unikalaus sulankstomos kokybės jie gali supilti buteliukus į kompaktiškesnį dydį, kad jie būtų lengvai talpinami sporto krepšyje, stalčiuje arba kišenėje, kai jie nenaudojami.

4. Laikykite hidratuotą, kur esate, su patogia karabinų klija, kuri lengvai pritvirtinama prie maišo arba diržo kilpos.

5. Užpildžius, šio buteliuko apačioje išsiplėtė stovėti tiesiai kaip tradicinis sportinis butelis. Kai baigsite, tiesiog sudėkite jį į namus!  
XQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg
Tyrimo