Reguliuojamas praleidžiamas crossfit virvelė

1. Medžiaga: plastikas + plieno laidas Spec: 280cm / 4.6mm / 3 spalvos Svoris: Galima pritaikyti 2.Logo: ekrano spausdinimas / sublimacija. (Branding MOQ: 2000pcs) 3.Pasirinkimo laikas: 5days 4.Produkcijos laikas: 15 ~ 20 dienų
Pokalbis dabar

Informacija apie

Reguliuojamas profesionalus praleidžiamas Crossfit virvė

1. Medžiaga: plastikas + plienas

Laido specifikacija: 280cm / 4.6mm / 3 spalvos
Svoris : Galima pritaikyti

2. Logotipas: ekrano spausdinimas / sublimacija. (Brendis MOQ: 2000 vnt.)

3.Pasirinkimas : 5 dienos
4. Gamybos laikas: 15 ~ 20 dienų

Funkcija:

 

1. Ši praleidimo virvė yra ideali priemonė logotipo ženklui

1. S rosfit R ope LENGTH ADJUSTABLE: maksimalus šio šokinėjimo virvės ilgis yra iki 9'6 ", jį galima sureguliuoti bet kokiam tinkamam ilgiui pjaudant perteklinę kabelio dalį ir taip pat galite užsisakyti keletą lengvųjų t Kabelis į tuščiaviduriai suprojektuotą rankeną, kad būtų pasiektas geriausias tinkamas ilgis. Nors, kai jūs gaunate ilgį taip, kaip nusistovėję , geriau pjauti visą perteklinį ilgį, kad sumažintumėte problemą.

2. SUDERINAMOSIOS RANKLĖS: rankena, esanti už šio kryžminio lyno, yra suprojektuota su minkšta lanksčia elastine putplasčia medžiaga, skirta minkštai ir patogiai sukibti, prakaito įsisavinimui ir neslystančiai sukibimui. rankena viduje yra tuščiaviduriai suprojektuoti lengvesniam - ne vidiniam svoriui. rankenos 6 "ilgio ir 1,2" skersmens tinka tiek vyrams, tiek moterims, besiplečiantiems gerai.

3. NESKIRTINIMAS: kiekvienoje kryžminio lynelio rankoje pritvirtinkite aukštos kokybės guolį su vienuolika aukščiausių metalinių rutulių, kad būtų užtikrintas sklandus ir greitas verpimo lynų sukimasis ir išvengta užsikimšimo.

4. DURABLE: šis lynų kabelis pagamintas iš tinkamo storio PVC dengto plieno vielos, atsparus dėvėjimui ir plitimui.XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpgXQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg


Tyrimo