Svertinis guolių plieno šuolis

1. Medžiaga: plastikas + plieno laido specifikacija: 280cm / 4.5mm / keturios spalvos Svoris: 175g 2.Logo: ekrano spausdinimas / sublimacija. (Branding MOQ: 2000pcs) 3.Pasirinkimo laikas: 2dienos 4.Produkcijos laikas: 15 ~ 20 dienų
Pokalbis dabar

Informacija apie

Svertinis guolių plieno šuolis

1. Medžiaga: plastikas + plienas

Laido specifikacija: 280cm / 4.5mm / keturios spalvos
Svoris : 175g

2. Logotipas: ekrano spausdinimas / sublimacija. (Brendis MOQ: 2000 vnt.)

3.Pavyzdžių atranka : 2 dienos
4. Gamybos laikas: 15 ~ 20 dienų

Funkcija:

1. PADIDKITE JŪSŲ FITNESĄ, GALIOJI STRONGER, SVARSTYTI GREAT! - Galiausiai šokinėjimo virvė, sukurta tenkinti šiuolaikinių sportininkų poreikius. Atspari plieno šuolių virvė yra puiki kokybė rinkoje ir gali būti pritaikyta jūsų fitneso tikslams.

2. PASKIRTIES JŪSŲ KĖBULIŲ ĮGŪDŽIAI Į KITĄ LYGMĄ. Mūsų dviejų virvių sistema puikiai tinka pradedantiesiems, tik pradedantiesiems, ir pažengusiems sportininkams, norintiems iššaukti raumenų ištvermę. Sunkioji "monstrų" virvė ne tik sukuria raumenų apibrėžimą ir nudegina riebalus, bet ir svoris yra puikus pradedantiesiems, kuriems reikia "jausti" virvę. Perjungimas tarp dviejų kabelių padės išlaikyti jūsų raumeningus atspindžius, kurie padeda sukurti visą gyvenimą.

3. SUKURTI MAŽŲJŲ DYDŽIŲ REGULIAVIMĄ BE JOKIŲ ĮRANKIŲ. - Mūsų unikali pertvarų kabelių sistema leidžia jums atlikti nedidelius dydžius, nereikalaujant atsuktuvo ar kitų įrankių. Padarykite kabelį truputį ilgiau ar šiek tiek trumpiau, nesukeliant treniruotės. Norite pakeisti kabelius? Ne bėda.

XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


XQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg


Tyrimo