Butelio atidarytuvas raktų pakabukas su Mini paskatino žibintuvėlis

1. patobulinta KEY CHAIN: The Mini LED brėžti su jumis yra su svarbiomis funkcijomis. Ar norite sumažinti nuovargį dieną sodos? Ar jums reikia pradėti savo gėrimų butelis, kai jūs turite gražus vakarienė su savo šeima? Ar tamsoje? Geriausias asistentas brėžti yra visada su jumis. Ji neatsižvelgia į erdvę ir suteikia patogumo, daugelyje gyvenimo sričių. Tai kas mūsų butelio atidarytuvas pultelio.2.Various spalva: brėžti su stilingas, elegantiškas ir unikalus dizainas iš trijų skirtingų spalvų (raudona, žalia ir juoda) buvo surinkti šeimos dydžio pakuotėje.  brėžti bus elemento negalima mesti kaip family.3.MULTI funkcinis KEY CHAIN: brėžti, kurios palengvins jūsų kasdienį gyvenimą, nėra tik paprastas raktų pakabukas. Jie nuostabus butelių atidarytuvas, kuri nušviečia tamsoje su savo multi funkciniai funkcija. Galite naudoti ryškia balta LED apšvietimas su įjungimo/išjungimo switch.4.EASY naudojimo ir protingas dizainas: jums reikia tik šiek tiek šiek tiek spaudimo. Patogus naudoti ir nešiotis namuose, mokykloje, darbe ir bet kur. Paimkite mažą erdvę į kišenę. Mūsų produktas yra skirtas jums. Kūrybinis dizainas, labai madingi atidarytuvas LED raktų pakabukas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Butelio atidarytuvas raktų pakabukas su Mini paskatino žibintuvėlis

1. Medžiaga: ABS + metalas

2. Svoris :14g

Logotipas:Emalis/ekrano spausdinimas.

3. atranka tIME:4dienąs
4.Gamybos metu:12~18 dienąs

LED raktų pakabukas funkcija:

1.MODERNIZUOTOS raktų PAKABUKO: ĮMini LED Keychains su jumisyrasu svarbiomis funkcijomis. Ar norite sumažinti nuovargį dieną sodos? Ar jums reikia pradėti savo gėrimų butelis, kai jūs turite gražus vakarienė su savo šeima? Ar tamsoje? Geriausias asistentas brėžti yra visada su jumis. Ji neatsižvelgia į erdvę ir suteikia patogumo, daugelyje gyvenimo sričių.Tai kas mūsų butelio atidarytuvas pultelio.

2. įvairių spalvų: Kad brėžti su stilingas, elegantiškas ir unikalus dizainas iš trijų skirtingų spalvų (raudona, žalia ir juoda) buvo surinkti šeimos dydžio pakuotėje.  brėžti bus elemento negalima mesti visa šeima.

3.MULTI funkcinis KEY CHAIN: brėžti, kurios palengvins jūsų kasdienį gyvenimą, yra ne tik paprastas raktų pakabukas. Jie nuostabus butelių atidarytuvas, kuri nušviečia tamsoje su savo multi funkciniai funkcija. Galite naudoti ryškia balta LED apšvietimas su įjungimo/išjungimo mygtukas.

4.LENGVA naudoti ir protingas dizainas: jums reikia tik šiek tiek šiek tiek spaudimo. Patogus naudoti ir nešiotis namuose, mokykloje, darbe ir bet kur. Paimkite mažą erdvę į kišenę. Mūsų produktas yra skirtas jums. Kūrybinis dizainas, labai madingiatidarytuvas LEDraktų pakabukas.


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg
XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Hot Tags: buteliukas peilis raktų pakabukas su mini paskatino žibintuvėlį, Kinija, tiekėjais, didmeninė prekyba, pritaikytas pardavimui

Tyrimo

You Might Also Like