Maža raktinę mažas Led Mini žibintuvėlis

1. tai maža lempa yra vertės kainuojančios būtų gera reklaminė dovana. Funkcijų naudojimo ir gera reklama įtaisą. 2. mini dydžio degikliai yra mažas ir patogus. Jei negalite rasti kažką šeimos ar atvirų durų tamsoje. Šis prietaisas padės u.2.Mini Led žibintuvėlis šviečia šviesos jūsų spyna; Pakankamai šviesus tegul turite problemų rasti vienas dalykas pagal sofos ar atidaryti duris į dark.3.This kompaktiškas LED žibintuvėlis yra puikus pasirinkimas, kuprinės, raktų pakabukai ir skubios pagalbos situations.4.We, knygų krepšiai, užtrauktukų suteikia klientų logo spausdinimo ir pašto paslaugos laiku jūsų renginiui. Naujas tyrimas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Maža raktinę mažas Led Mini žibintuvėlis

1. Medžiaga: ABS + metalas

2. Dydis: 7,5 * 4.7 colių

3.logo:trafaretinė spauda.

4. mėginių ėmimo tIME:4dienąs
5.Gamybos metu:12~18 dienąs

Nedidelis žibintuvėlis raktų pakabukas funkcija:

1. tai maža lempa yravertėįkainojimo, kaip ji gali būti gera reklaminė dovana. Funkcijų naudojimo ir gera reklama įtaisą.

2.MiniDydis torches yra mažas ir patogus. Ašn atveju jūs negali rasti kažką šeimos ar atvirų durų tamsoje. Šis prietaisas padės u.

2. mini Led žibintuvėlis shining šviesos jūsų užraktas; Pakankamai šviesus jums neturi problemų rasti vienas dalykas pagal sofos ar atidaryti duris tamsoje.

3.Tai kompaktiškas LED lempa yra puikus pasirinkimas už raktų pakabukai, kuprinės, knygų krepšiai, užtrauktukų ir avarinių situacijų.

4. mesklientams"logo spausdinimo ir platinimo išlaidų paslaugas laiku jūsų renginiui. Bet koksnauja užklausa, prašome nedvejodami susisiekite su mumis.


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Hot Tags: maža maža raktinę paskatino mini žibintuvėlis, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikytas pardavimui

Tyrimo

You Might Also Like