Elastinis riešo įvykio apyrankė

1. dydis: 2 * 25cm-drausmina įvykio apyrankė yra su elastine kad tilptų skirtingo dydžio. Kiekvienas raištį yra numeruojamos už apsaugos ir atpažinimo. 2. be prekės ženklo logotipas - Mes tiekiame logotipo ženklą su aukštos kokybės siuvinėjimo arba Šilkografija. Tiesiog atsiųskite mums savo logotipą ir iliustracijų spausdinimo. Kinglaiky leis puikiai ir jums nereikia mokėti didelės kainuoja ir eikvoti savo darbo laiką. 3. Laisvas kūrinys dizainas. Mes turime profesionalaus dizainerio dirbti dėl jūsų patvirtinimo projektą. Nemokamas pradinis elastinga apyrankės mėginys. 4., kad puikiai tinka bet kuriuo atveju, kuris yra gera reklama ir funkcinis naudoti - koncertai, kapitalo pritraukimas, labdaros, sporto renginiuose, mugėse, pramogų parkai, konferencijas, gimtadienio, mokyklos renginiai, naktiniai klubai ir festivaliai nematomu rašalu. Vienas dydis tinka visiems jums.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elastinis riešo įvykio apyrankė

1.Medžiaga: poliesteris/nailonas/medvilnė

2.Size:2 * 25 cm (pritaikytas)

3.logo: žakardo/karštų perkelti spausdinimo /screen spausdinimas/siuvinėjimas

4. mėginių ėmimo laikas: 5

5. gamybos laikas: 10days

Įvykio apyrankė funkcija:

1. dydis: 2 * 25cm-drausmina įvykio apyrankė yra su elastine kad tilptų skirtingo dydžio. Kiekvienas raištį yra numeruojamos už apsaugos ir atpažinimo.


2. be prekės ženklo logotipas - Mes tiekiame logotipo ženklą su aukštos kokybės siuvinėjimo arba Šilkografija. Tiesiog atsiųskite mums savo logotipą ir iliustracijų spausdinimo. Kinglaiky leis puikiai ir jums nereikia mokėti didelės kainuoja ir eikvoti savo darbo laiką.


3. Laisvas kūrinys dizainas. Mes turime profesionalaus dizainerio dirbti dėl jūsų patvirtinimo projektą. Nemokamas pradinis elastinga apyrankės mėginys.


4., kad puikiai tinka bet kuriuo atveju, kuris yra gera reklama ir funkcinis naudoti - koncertai, kapitalo pritraukimas, labdaros, sporto renginiuose, mugėse, pramogų parkai, konferencijas, gimtadienio, mokyklos renginiai, naktiniai klubai ir festivaliai nematomu rašalu. Vienas dydis tinka visiems jums.

 


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg

 XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Tyrimo