ID kortelės laikiklis Lanyard

1. id Talrep turėtojas medžiaga: aukštos kokybės sintetinės odos odos siuvimo kokybės metalo sagtis ir PVC ID langą. 2. ID dydis tinka visus banko kortelės turėtojas / vardo kortelės/asmens tapatybės kortelę; ID laikiklis Piniginė turi 1 kortelių lizdai + 1 ID langą priekyje. Plonas ir patogus vartotojams. 3. ID savininkas yra patogus laikyti savo monetas arba mažas pinigų saugus kai keliauja ir ID laikiklis plius kreditinės kortelės lizdai dizainas yra patogus jums, priimti juos, lengvai ypač įlaipinimo. Jis yra geras pagalbininkas Jūsų kelionę. 4. Multi paskirties piniginė: jūs galite atrakinti The dirželis nešiojimui ant kaklo normalus Slim kortelės Piniginė arba naudoti Talrep kaklo ID laikiklis. Sveiki, jūsų įmonei su maža MOQ didmeninės prekybos ar OEM.
Pokalbis dabar

Informacija apie

ID kortelės laikiklis Lanyard

1.Material: nailonas/polyster

2.Size:20 * 90 mm (pritaikytas)

3. galima dydis:7MM、9MM、10MM、12MM、15MM、16MM、20MM、25MM

4. mėginių ėmimo laikas: 3days
5. gamybos laikas: 15dienų

Diržas kortelės turėtojo požymis:

1. id Talrep turėtojas medžiaga: aukštos kokybės sintetinės odos odos siuvimo kokybės metalo sagtis ir PVC ID langą.


2. ID dydis tinka visus banko kortelės turėtojas / vardo kortelės/asmens tapatybės kortelę; ID laikiklis Piniginė turi 1 kortelių lizdai + 1 ID langą priekyje. Plonas ir patogus vartotojams.


3. ID savininkas yra patogus laikyti savo monetas arba mažas pinigų saugus kai keliauja ir ID laikiklis plius kreditinės kortelės lizdai dizainas yra patogus jums, priimti juos, lengvai ypač įlaipinimo. Jis yra geras pagalbininkas Jūsų kelionę.


4. Multi paskirties piniginė: jūs galite atrakinti The dirželis nešiojimui ant kaklo normalus Slim kortelės Piniginė arba naudoti Talrep kaklo ID laikiklis. Sveiki, jūsų įmonei su maža MOQ didmeninės prekybos ar OEM.

 


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg

 
Personalised Retractable Lanyards (1).jpg

Personalised Retractable Lanyards (2).jpg

XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Hot Tags: ID kortelės laikiklis diržas, Kinija, tiekėjų, didmeninė prekyba, pritaikytas pardavimui

Tyrimo

You Might Also Like