UV spausdinimo gitaros diržas

UV spausdinimo gitaros diržas 1. Medžiaga: oda, Nailonas + ABS buckle2. Dydis: 150 * 5cm; Storis: 2.5 mm; 145 g (Customized)3.Logo: žakardo/karštų perkelti spausdinimo /screen spausdinimas/siuvinėjimo /Emboss4.Sampling laikas: 5days5. Gamybos laikas: 10days gitaros diržas Feature:1.Fashionable - mūsų UV spausdinimas gitaros diržas madingo dizaino, gražus gitara stilių dirželis atnaujinti savo skonį. 2. patogus - Šis diržas yra platus ir minkštas, todėl yra labai patogus, puikiai atsipalaiduoti petį, diržo plotis 2"(apie 5cm) 3. kokybė - pagaminta iš aukštos kokybės drobės ir puikus meistriškumo. Tai realus geros kokybės dirželį vietoj krepšio ar kažkas prastos kokybės 4. reguliuojamas - reguliuojamas ilgis (įskaitant snap rūšis kabliukai): 35"~ 52", tai yra pakankamai ilgas, kad nešioti ant pečių ar kūno, ją naudoti kaip Puošybos detalės jūsų krepšelyje taip pat yra geras pasirinkimas 5. Branding Dispozicija - Mes tiekiame logotipo įspausti paslauga ir ji tinka dovanos. Kokios muzikos mokymo mokykloje ir muzikos instrumentą gali naudoti jį reklamos dovanos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

UV spausdinimo gitaros diržas

1. Medžiaga: oda, Nailonas + ABS sagties

2.Size:150 * 5 cm; Storis: 2.5 mm; 145 g (pritaikytas)

3.logo: žakardo/karštų perkelti spausdinimas/ekrano spausdinimas/siuvinėjimo /Emboss

4. mėginių ėmimo tIME:5dienąs

5.Gamybos metu:10dienąs

Gitaros diržasFunkcija:

1.Madingi-Mūsų UV spausdinimo gitaros diržasmadingo dizaino, gražus gitara stilių dirželis atnaujinti savoskonis.


2.Patogu - Šis diržas yra platus ir minkštas, todėl yra labai patogus, puikiai atsipalaiduoti petį, diržo plotis 2"(apie 5cm)


3.Kokybė - pagaminta iš aukštos kokybės drobės ir puikus meistriškumo. Tai vietoj krepšio ar kažkas prastos kokybės nekilnojamąjį geros kokybės dirželį


4.Reguliuojamas - reguliuojamas ilgis (įskaitant snap rūšis kabliukai): 35"~ 52", tai yra pakankamai ilgas, kad nešioti ant pečių ar kūno, ją naudoti kaip Puošybos detalės jūsų krepšelyje taip pat yra geras pasirinkimas


5. ženklų galima - Mes tiekiame logotipo įspausti paslauga ir ji tinka dovanos. Kokios muzikos mokymo mokykloje ir muzikos instrumentą gali naudoti jį reklamos dovanos.

 

插图XQ8XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpgXQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Hot Tags: UV spausdinimo gitara dirželis, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikytas, pardavimui

Tyrimo

You Might Also Like