Stiklo apdovanojimai Trophy

1. apdovanojimas TROFĖJUS: jūsų Šis trofėjus aukso statula kaip simbolis atstovauja visų sunkų darbą pradės stengiasi apdovanojimai nugalėtojams apdovanoti. 2. KOKYBIŠKOMIS medžiagomis: trofėjus yra pagamintas iš patvarios dervos ir aukštos klasės krištolo stiklas, o pagrindo spalva gali būti pritaikytas. 3. labai APDOVANOTI sporto AISTRUOLIAI konkursai: funkcijos cheerleader statulėlės didelis V pozoje. Suteikite jam kaip konkurencijos atlygį ir vaikams, ir suaugusiems! 4. puikus renginys TROFĖJUS: tai kaip didelis įvykis naudai ir sudaryti party apdaila. Nesvarbu, kokia šalis žaidimas yra, nustebinti savo svečius su aukso nudžiuginti plastiko trofėjus!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Stiklo apdovanojimai Trophy

1.Dydis:8 * 8 * 25 cm (individualus)

2.3.Medžiaga:K9 stiklas + Poli Derva

4.Logotipas:Šilkografija

5.Mėginio metu:5 dienąs

6. Gamybos metu:15~25dienąs


Stiklo apdovanojimai Trophy funkcija:

1.TROPHY apdovanojimas: Apdovanoti savo nugalėtojai su šiaApdovanojimai Trophyaukso statula kaip simbolis atstovauja visų sunkų darbą, stengiasi įgyvendinti.

 

2.KOKYBIŠKOS medžiagos: Trofėjus yra pagamintas iš tvirtųdervairaukštos klasės krištolo stiklas, o pagrindo spalvagalima pritaikyti.

 

3.Puikus atlygis CHEERLEADING konkursų: Funkcijos cheerleader statulėlės didelis V pozoje. Suteikite jam kaip konkurencijos atlygį ir vaikams, ir suaugusiems!

 

4. DIDELIS ĮVYKISTROFĖJUS: Padaryti jį kaip puikusrenginysmalonės ir apdovanojimų papurvinoseapdaila. Nesvarbu, kokia šalis žaidimas yra, nustebinti savo svečius su aukso nudžiuginti plastiko trofėjus!

XQ3 Kinglaiky Industrial Ltd.jpg
 XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg


Tyrimo