Suspausti "Magiškas rankšluostis"

1. Tai protinga dovana, kuri gali būti formuojama kaip jūsų laimėti gaminiai su suspausta pakuote. 2. Rankšluostis, pagamintas iš 100% medvilnės. 3.Pasimamomis progomis: mini rankšluosčiai plačiai naudojami patalpose, tokiose kaip virtuvė, viešbutis, vonios kambarys, hidroterapijos centras, biuras ir kt. Tai taip pat tinkama lauke, pavyzdžiui, kelionės, kempingas, panaši veikla lauke ir verslo renginiai ir kt. 4.Šiuos magiškus rankšluosčius galima lengvai padidinti šaltu arba šiltu vandeniu. Mažas tomas, kad neimkite didžiulių rankšluosčių ar didelių gabaritų servetėlių rankinėje ar kuprinėje. 5.Konfiguruoti vartoti: kelis sekundes pastatykite šaltame arba šiltame vandenyje. Tai bus ekspansalus ir taps didelis rankšluostis. Tai atrodo kaip saldainiai ar tabletes. Tačiau nevalgoma. Prašome nepasiekiami vaikams.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Suspausti "Magiškas rankšluostis"

1. Dydis: 30 * 30 cm (pritaikyta)

2. Medžiaga : 100% medvilnė.


3. Mes tiekėme serijos modelių, tokių kaip širdies formos / kvadratas / buteliukai / piliules ir kt.


4. Nemokamas liejimo mokestis su exsiting modeliu. Reasona ble kaina, trumpas gamybos švinas   laikas.

5. Jei norite pamatyti daugiau dizaino, pls nedvejodami susisiekite su mumis.

Suspausti "Magiškas rankšluostis"   Funkcija:  

1. Tai protinga dovana, kuri gali būti formuojama kaip jūsų laimėti gaminiai su suspausta pakuote.

2. Rankšluosčiai 100% medvilnės.

3. Taikomos progos: mini rankšluosčiai plačiai naudojami patalpose, tokiose kaip virtuvė, viešbutis, vonios kambarys, hidroterapijos centras, biuras ir kt. Tai taip pat tinkama lauke, pavyzdžiui, kelionės, kempingas, panaši veikla lauke ir verslo renginiai ir kt.

 

4. Šitie magiškus rankšluosčius galima lengvai padidinti šaltu arba šiltu vandeniu. Mažas tomas, kad neimkite didžiulių rankšluosčių ar didelių gabaritų servetėlių rankinėje ar kuprinėje.

 

5. Patogus naudoti: palauk kelias sekundes į šalto ar šilto vandens. Tai bus ekspansalus ir taps didelis rankšluostis. Tai atrodo kaip saldainiai ar tabletes. Tačiau nevalgoma. Prašome nepasiekiami vaikams.

 

XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Hot Tags: suspausti magijos rankšluostį, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikyti, parduoti

Tyrimo

You Might Also Like