Dovanų medvilnės rankšluostis

100% medvilnės aukštos kokybės dėka ji buvo visiškai lygi ir kompaktiška, minkštesnė jūsų odai. Sveikas, be išnykusio, blogo kvapo. Nei pliušas, nei dėl to neišvengiama drėgmė. Sportas ir kelioninis rankšluostis arba kaip paklotas, pirtis, baseinas, plaukimas, buriavimas, saulės spinduliai, SPA, sauna, vandens parkas, alpinizmas, fitnesas, jogos, kelionės, kempingas, žygiai pėsčiomis, iškylai, kelionės, lauko ir sporto renginiai ir tt. Tai geras pasirinkimas reklaminėms dovanoms! e. Prašome nepasiekiami vaikams.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Dovanų medvilnės rankšluostis

1.Size: 60 * 30cm


2. Medžiaga: 100% medvilnė


3. Mes tiekėme įvairių medžiagų ir pritaikytų dydžių serijas : 30X30CM, 50X30CM, 60X30CM, 70X30CM, 75X35CM, 90X20CM, 100X30CM, 120X20CM, 140X70CM.


4. Pakuotė: PVC dėžutė. Priimtinas logotipo ženklu.
5. OEM užsakymas buvo priimtinas, pls nedvejodami susisiekite su mumis.

Dovanų rankšluostis   Funkcija:  

100% medvilnės aukštos kokybės dėka ji buvo visiškai lygi ir kompaktiška, minkštesnė jūsų odai. Sveikas, be išnykusio, blogo kvapo. Nei pliušas, nei dėl to neišvengiama drėgmė. Sportas ir kelioninis rankšluostis arba kaip paklotas, pirtis, baseinas, plaukimas, buriavimas, saulės spinduliai, SPA, sauna, vandens parkas, alpinizmas, fitnesas, jogos, kelionės, kempingas, žygiai pėsčiomis, iškylai, kelionės, lauko ir sporto renginiai ir tt.

Tai geras pasirinkimas reklaminėms dovanoms!


XQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg

Hot Tags: dovanų medvilnės rankšluostį, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikyta, parduoti

Tyrimo

You Might Also Like