Nerūdijančio plieno vandens butelis

1.Size: 500ML 2.Material: Nerūdijančio plieno 304 + 201 3.Hard plastiko yra 100% be BPA ir bps. 4. Logotipas: ekrano spausdinimas / lazeris 5. Laikas: 6 ~ 12 valandų
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nerūdijančio plieno vandens buteliai

1. Dydis: 500ML

2. Medžiaga: nerūdijantis plienas 304 + 201

3. Kietasis plastikas yra 100% be BPA ir bps .

4. Logotipas: Šilkografija / lazeris

5. Laikas: 6 ~ 12 valandų

Nerūdijančio plieno vandens butelio funkcija:

1. Vakuuminė izoliacija šaldytiems arba karštams gėrimams : aukštos kokybės vakuuminis nerūdijančio plieno vandens butelis. Laikykite šaldytus gėrimus puikiai atšaldytus iki 12 valandų, šilto vandens buteliuką palaikykite iki 8 valandų. "Bayzone Water Bottle" gali jus atvėsti ir švieži karšta vasara, mėgaukitės šiluma šalta žiemą.

 

2. NEDAUSTINĖS PLIENINĖS BUTELIUKAS: Vandens buteliukas pagamintas iš 18/8 nerūdijančio plieno maisto produktams. Ekologiškas, netoksiškas, atsparus smūgiams ir atsparumui, rūdys ir sandarumas, atsparumas įbrėžimams, dviguba siena, be prakaito, nėra kondensacijos ant jūsų stalo daugiau. Butelio dangtelyje nėra BPA ir ftalatų

 

3. Didelė talpa ir lengvas transportavimas: 17 oz (500 ml) talpa yra pakankamai didelis, kad atitiktų jūsų kasdienį hidratacijos poreikį. Taip pat galite laikyti pieną ar kavą. Nerūdijantis plienas atsveria bet kokius išliekančius skonius. Įdėkite savo nešiojamąjį sportinį vandens butelį į savo sporto krepšį, kuprą ar portfelį kaip savo kasdienį kompaniją.

 

4. DAILY LIFESTYLE: kokybiška konstrukcija, kuri turėtų suteikti jums daug metų. Lengva valyti, užpildyti ir gerti iš. Net užpiltas ledu, butelis nebus prakaitas. Pasivaikščiokite, važiuokite dviračiu, apsipirkite arba palikite biure.

 

5. ATTRACTIVE COLOR: patrauklios spalvos tinka vyrų, moterų, senų ir visų amžiaus grupių vaikams, bet kokio stiliaus. Dovanų pakuotė, geriausia dovana jūsų įmonės gerovei, gimtadienio, šventės, tėvo dienos, motinos dienos, Helovino, Kalėdų, Padėkos dienos reklaminių dovanų . Tinka daugeliui automatinių puodelių laikiklių.


Stainless Steel water bottle  (6).jpg


Hot Tags: nerūdijančio plieno vandens butelis, Kinija, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikyta, parduoti

Tyrimo

You Might Also Like