Lycra Stretch Wasit krepšys

1.Lycra Stretch Wasit Bag 2.Size: 99cm 3.Material: Lycra 4.Color 4. Logo: Šilkografija / siuvinėjimas 5. Priimti OEM ir ODM užsakymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

1. Lycra Stretch Wasit krepšys

2. Dydis: 99 cm

3. M aterial : Lycra

4. Galimos spalvos

4. Logotipas: Šilkografija / siuvinėjimas

5. Priimti OEM ir ODM užsakymą

"Wasit Bag" funkcija :

1. Aukštos kokybės: su aukštos elastingos Lycra, patogus ir minkštas. Aukšta kokybė ir nepažeis jūsų oda. telefonas nuo įbrėžimų. Priekinės konstrukcijos užtrauktukas, leidžiantis lengvai pasiekti telefoną bėgimo metu.

2. Neperšlampama medžiaga gali apsaugoti jūsų mobilųjį telefoną nuo prakaito. Dvi atskiros kišenės. Laikykite savo ląstelę nuo subraižymo. Atspindintis medžiaga bus matoma juostelė priekinėje kišenėje, skirta geresnei veiklai dienos ar nakties metu.

3. Stabilumas: dirbantis diržas yra arti jūsų kūno ir gali būti pastovus dalykus, kai jūs sportuojate. Ši juosmens maišelis nėra našta jūsų liemeniui .

4. Praktiškumas: gali laikyti mažiau nei 5,5 colių mobiliuosius telefonus. Tokie kaip iphone7, iphone6 / 6s, iphone6 plus / iphone6s plus / Samsung S5 S6 S7 ir kai kurie kiti mobilieji telefonai. Tinka visų rūšių pratimams: bėgiojimas, bėgimas, vaikščiojimas, žygiai pėsčiomis, dviračiais, slidinėjimas.

5. AUKŠTAS KOKYBĖ - Esame tikri, kad juosmens pakuotė su jūsų logotipo brendimu bus gražus dovana savo klientams ar kolektams.
XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpgTyrimo