Zipper Sport apyrankė

1.Size: 80 * 70mm Mea: 46 * 46 * 32cm / 11.5kg / 300pcs 2.Material: 97% medvilnės; 3% spendex 3. Colour available 4. Logotipas: Šilkografija / siuvinėjimas / etiketė 5. Priimti OEM ir ODM užsakymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Zipper Sport apyrankė

1.Size: 80 * 70mm Mea: 46 * 46 * 32cm / 11.5kg / 300pcs

2. Medžiaga: 97% medvilnės; 3% spendex

3. Galimos spalvos

4. Logotipas: ekrano spausdinimas / siuvinėjimas / etiketė

5. Priimti OEM ir ODM užsakymą

"Zipper Sport" apyrankė :

1.Šis gaminys gali būti naudojamas sporto, krepšinio, futbolo, teniso, treniruočių, važiavimo, vaikščiojimo, jogos, dviračių, badmintono, beisbolo, stalo teniso ir kitų fizinių pratimų srityje.

 

2.DURABILITY- 2 plonasluoksnis storis megztas Extra Plush, kuris yra minkštas ir labai sugeriantis, kad maksimalus komfortas. Lengvas ir tvirtas, palaiko formą ilgalaikiam dėvėjimui.

 

3. Mūsų medvilninio riešo piniginė yra pakankamai stiprus, kad užtruks sunkiausias darbas, tačiau patogus, kad tu pamiršai, kad tu to net neįsivaizdavai. Puikus valymo prakaitavimas iš veido ir akių, ir išlaikyti prakaitą nuo jūsų rankų. Mūsų užtrauktukų apyrankės yra patogios vietos, kurioje galite sulaikyti pinigus ir raktus, energetinius gelius ir pan., O jūs nedalyvausite įvairiose kūno rengybos kryptyse.

 

4.Šis užtrauktukinio sporto apyrankė yra ideali dovana su savo klubo logotipo brendiniu siuvinėjimu. Mūsų klientas Pietų Amerikos lyga labai myli jį savo individualiu dizainu.

 

5.SUPERIOR DRĖGMENŲ VALDYMAS - pagamintas iš aukšto lygio padaujančių natūralių medvilninių audinių, kurių dėklai greitai nusausina odą ir džiūna. Jis gali išlaikyti jūsų aušintuvą ir patogiai dirbant. Šis rankinis piniginis gerai įkvepia. Neslidus, kvapo atsparus organinis medvilnė leidžia jums puikiai atrodyti be galo.


XQ8 Jesse susisiekti iš Kinglaiky.jpg

Tyrimo